Yılın En İyi Asansör Montaj Ödülü | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Temmuz 2018

Yılın En İyi Asansör Montaj Ödülü

Yaklaşık 60 binden fazla çalışanı ile beş kıtada hizmet veren Schindler, Ağaoğlu My Newwork projesinin yüklenici firması olarak ‘Yılın En İyi Asansör Montajı Ödülü’ııü kazandı…

DÜNYANIN en önemli asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biri olan Schindler Group, Türkiye’de Ağaoğlu My Newwork projesinin yüklenici firması olarak “Yılın En İyi Asansör Montajı Ödülünü kazandı. Schindler Türkeli, bu ödülü uluslararası alanda asansör ve yürüyen merdivenleri denetleyen Liftinstituut Solutions tarafından düzenlenen “Yılın En iyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışmasında kazandı.

TEKNOLOJİ VE KALİTE LİDERLİĞİ
Ödülü geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle Ağaoğlu Mekanik İşler Grup Müdürü Tevfik Ay ile birlikte teslim alan Schindler Türkeli Asansör Genel Müdürü Zafer Kabadayı, insana, teknolojiye ve çevreye yatırım; inovasyon ve estetiğin bir arada sergilenmesi; geleceğin konforunu bugünden sunmak gibi kavramları ilke edindiklerini hatırlattı. Kabadayı, kalite liderliği ve teknoloji liderliği ile sektör liderliği konularında bu tür önemli ödüllerin güçlerine güç kattığını söyledi. Bir İsviçre firması olarak kalite ve güvenlik konularının temel değerleri arasında yer aldığını ileten Kabadayı, sundukları yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerine de değer katmayı amaçladıkları belirtti.

 

Share
1014 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.