Yıldız Entegre’de Gelecek Başlıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

26 Ekim 2018

Yıldız Entegre’de Gelecek Başlıyor

Orman ürünleri sektöründe dünyanın ilk 10 şirketi içinde yer alan Yıldız Entegre, yenilediği logosu ile ‘Gelecek Şimdi Başlıyor’ diyor. Yıldız Entegre, “yüksek standartlarda üretim yapan, global, kreatif, inovatif, uzman ve global” bir şirket olarak yarınları sağlam temeller üzerine kurmayı hedefliyor.

Orman ürünleri alanında global bir üretici olma vizyonuyla hareket eden Yıldız Entegre, kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında hazırladığı yeni logoyu kamuoyuna tanıttı. Gücünü doğadan alan, doğanın içinden gelen; kullandığı her malzemede, ortaya koyduğu her üründe insanı odağına alan Yıldız Entegre’nin yenilenen logosu doğadan ilham alıyor. Doğanın her yerinde görmeye alışık olduğumuz yaprak figürü markanın ismindeki yıldız figürü ile birleştirilerek, faaliyet alanıyla kurumsal kimliğin bütünleştirilmesinde önemli bir rol oynadı. Her bir köşesi yapraklardan oluşan yıldız formu, Yıldız Entegre’nin yeni logosunu oluşturdu.

GÜCÜMÜZ 5 NESİLDİR SÜRE GELEN TECRÜBEMİZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yıldız Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, “Teknolojik gelişmelerin; ürün, pazarlama biçimleri, tüketici beklentileri ve rekabet koşullarını yeniden şekillendirdiği çağımızda, iş yapış modellerinin de bu değişime uyum sağlaması kaçınılmaz. Biliyoruz ki geleceği şekillendirecek şirketler; içinde bulunduğumuz hızlı değişime uyum sağlarken, sürdürülebilir ve etki yaratan büyümeyi gerçekleştiren şirketler olacak. Orman ürünleri sektöründe dünyanın ilk 10 şirketi içinde yer alan Yıldız Entegre olarak, 5 nesildir süre gelen deneyimimiz ve uzmanlığımızdan aldığımız güçle, ‘Gelecek Şimdi Başlıyor’ diyoruz ve bu hedef doğrultusunda yenilenen logomuzla, sahip olduğumuz değerlerin yaşamakta olduğumuz çağı yakaladığını anlatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

YARINLARI SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE KURUYORUZ

Yeni dönemde özellikle 5 kavramın kendileri için büyük önem taşıdığını sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız; “Yeni logomuzda öne çıkan değerlerimiz, güçlü yarınların temellerini sürdürülebilir bir şekilde atmaya devam edeceğimizi ortaya koyuyor: Yüksek standart! Global! Kreatif! İnovatif! Uzman! Orman ürünleri sektöründe girişimci ve yenilikçi bir yaklaşımla her zaman fark yaratan bir şirket olarak hedefimiz, sahip olduğumuz global değerleri ve inovatif bakış açısını, engin bilgi birikimimiz ve yüksek standart ile birleştirip, yarınları sağlam temeller üzerine kurmak” dedi.

BUGÜN ÜRETTİKLERİMİZ YARINLARIMIZI TÜKETMESİN!

Bugüne kadar global bir oyuncu olarak faaliyet gösterdikleri her pazarda, ‘doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle hareket ettiklerinin altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız şöyle devam etti: “Yıldız Entegre olarak, kurulduğumuz günden bu yana yenilikçi çözümler üreten, hayata değer katan bir şirket olduk. Geleceği hazırlarken de ‘bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin’ anlayışıyla, içinde yaşadığımız dünya için değer yaratmaya devam edeceğiz.”

 

Share
218 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.