Yeşilpınar’da kentsel dönüşüm başlıyor  | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

16 Nisan 2018

Yeşilpınar’da kentsel dönüşüm başlıyor 

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Yeşilpmar ve Akşemsettin mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışmalarının başladığım ifade ederek, “KİPTAŞ’ımız, Yeşilpınar ve Akşemsettin’de projelerinin tanıtımını başlatacak” dedi. 

Göreve geldiği andan itibaren kentsel dönüşüm konusunda çok titiz çalıştıklarını söyleyen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Kentsel dönüşüm konusu bizim göreve geldiğimizden beri çok dikkatli, titiz bir şekilde çalıştığımız, takip ettiğimiz, yönlendirmeye çalıştığımız ve vatandaşımızın bizden büyük beklentisi olan konuların başında geliyor. Kentsel dönüşüm konusu her zaman masamızın en önemli yerini işgal etmiştir. Çok şükür gelinen nokta itibari ile ya da yürünen yol itibari ile vatandaşımıza mahcup olacak bir noktada değiliz. Kentsel dönüşüm alanında Eyüpsultan Belediyesi olarak biz olumsuz örnekleri yaşamamak ve en iyi örneği uygulama adına biraz soğukkanlı biraz daha gözlem yaparak yürümek istedik. Yanlışlar yapılması yada vatandaşın mağdur olması, güç noktalara gelinmemesi adına böyle bir strateji izledik ve bunda da başarılı olduğumuzu, doğru karar verdiğimizi anlamış bulunuyoruz gelmiş olduğumuz nokta itibari ile” dedi.

Kiptaş’ın bu ay sonunda proje tanıtımlarına başlayacağını söyleyen Başkan Remzi Aydın, “Gerçekten Eyüpsultan belediyesi en iyi örnekleri en tercih edilecek örnekleri uygulama noktasında projeleri yavaş yavaş meydana çıkarma noktasına geldi. Örnek vermem gerekirse, buraya KİPTAŞ genel müdürümüz ile yaptığımız bir toplantıdan geldim. Orada son çalışmalarımızı gözden geçirdik inşallah çok kısa süre sonra yani bu ay sonu itibari ile KİPTAŞ’ımız, Yeşilpmar ve Akşemsettin’de projelerinin tanıtımını başlatacak. Bu ay sonu itibari ile KİPTAŞ startı verecek” ifadelerini kullandı.

Share
364 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.