Yeni Şehrin Caddesi Satışta | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

09 Mayıs 2018

Yeni Şehrin Caddesi Satışta

Sur Yapı’nın Antalya’da hayata geçirdiği dev kentsel dönüşüm projesinin 1.3 kilometre uzunluğundaki caddesi Sur Cadde’sinde yer alan mağaza, ofis ve home ofisler yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Sur Yapı tarafından 1 milyon 300 bin metrekarelik alan üzerinde örnek kentsel dönüşüm projesi olarak hayat bulan projenin can damarı özelliğini-taşıyan Sur Cadde’deki blokların inşaatına başlandı. İçinden tramvay geçen cadde şehir metrosuna entegre olması yönüyle de dikkat çekiyor. 19 bine yakın konutta yaşayacakların ihtiyaçlarını gidermeye dönük mağazaların konumlandığı caddede ofislerle home ofisler de yer alıyor.

SUR CADDE’DE NELER OLACAK?
Ayda 3 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen ve 24 saat canlı olması planlanan Sur Cadde’de restoranlar, kafeler, eğlence mekânları, alışveriş mağazaları, bankalar, kamu kuruluşları, hastaneler, okullar, dini tesisler, müze ve sergi alanları olacak. Sur Cadde üzerinde yer alan konut ve ofislerde fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Projenin satışa sunulan 1105 konutluk Turkuaz etabında, başlangıç satış fiyatları da 137 bin lira olarak açıklandı. Cadde üzerinde yer alacak ofis ve dairelerde yüzde 35 peşinat, yüzde 10 bir yıl sonra ara ödeme fırsatının yanı sıra kalan tutar için vade farksız 36 ay cazip ödeme planıyla yatırım fırsatı sunuluyor. 8 yılda tamamlanacak olan proje, Antalya ekonomisinin de can damarı olacak.

İLK TESLİMLER SENEYE
Sur Yapı Antalya Projesi’nin, teslimatları 2019 yılında yapılacak 6417 konutluk ilk etabında yer alan 93 adet blokun inşası, aynı anda toplam sayısı bin 200 çalışanı bulan farklı ekiplerce tüm hızıyla gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin dört bir yanından ve 155 ülkeden 60 binin üzerinde ön talep alan proje tamamlandığında yaklaşık 70 bin kişinin yeni yaşam alanı olacak.

Share
183 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.