Yavuzlar'dan Aydın'a Mega Proje | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

09 Temmuz 2019

Yavuzlar’dan Aydın’a Mega Proje

Aydın’ın çok merkezi bir noktasında bulunmasına karşılık uzun zamandır atıl kalan Aykonut Arazisi, dev bir projeye ev sahipliği yapacak. Yavuzlar İnşaat, MyLife City projesini 550 milyon liralık bir yatırımla hayata geçirecek 

Yavuzlar İnşaat, Aydın’da yeni bir projeye başlıyor. Adnan Menderes Bulvarı’na 20 metre mesafede yükselecek olan MyLife City, zengin sosyal alanları ve sakinlerine sunduğu geniş yelpazeli hizmetleriyle öne çıkıyor. Aydınlıların 20 yıldır Aykonut Arazisi olarak bildiği alan ve çevresinde yer alan kentsel dönüşüm alanındaki 46 bin metrekarelik arsada inşa edilecek olan MyLife City, Türkiye’de şehir merkezinde yer alan en büyük proje olma özelliğini taşıyor. Bin 538 konut ve 17 bin metrekare ticari alandan oluşan projede, büyüklükleri 51 ile 149 metrekare arasında değişen 10 farklı tipte 1 +1,2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 12 ve 15 katlı toplam 30 blok halinde tasarlanan My Life City’de 67 bin 835 metrekare kapalı otopark, 20 bin 795 metrekare peyzaj alanı, 6 bin 443 metrekare sosyal alan yer alacak. 

Sosyal donatı alanlarında 5’i açık 7 yüzme havuzu, Türk hamama, spa merkezi, sauna, fitness, squash, basketbol alanı, çocuk oyun parkları olması planlanan MyLife City’de ayrıca resepsiyon, yaşlı bakımı, bebek bakımı, evcil hayvan oteli, vale, çamaşır yıkama, sağlık ve ilk yardım ofisi, VIP transferleri, house keeping , lostra servisi, catering gibi hizmetler verilecek. Site sakinleri ayrıca anlaşmalı mağaza, restoran ve kafelerdeki özel indirimlerden, misafir konaklama odalarından yararlanabilecek. MyLife City’nin ulusal markaları barındırması planlanan ticari alanlarının içinde ise tekstil, kozmetik ve diğer ürün gamlarının yer aldığı kapalı AVM’nin yanı sıra kafe ve restoranlar yer alacak. 

550 milyon liralık yatırım
Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz, MyLife City’nin yükseleceği alanın Aydın’ın çok merkezi bir noktasında bulunmasına karşılık uzun zamandır atıl kaldığını belirterek ” Burayı 550 milyon liralık bir yatırımla Aydın ekonomisine kazandıracağız” dedi. Projede özellikle cadde dükkanlar bölümüne yoğunlaştıklarını anlatan Yavuz, şunları söyledi: 
“Bu bölüm sadece proje sakinlerine değil tüm Aydınlıların hizmetine açılacak. Şehrin merkezinde, merkezde yaşamanın dezavantajlarını avantaja çevirecek detaylara sahip, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturmak için yola çıktık. Proje sakinleri cadde dükkanların oluşturduğu hareketli bölgede hayatın ritmini yakalayacak, projenin içinde yer alan açık kapalı havuzlar, spa, fitness gibi zengin sosyal donatılarda kendilerini zihnen ve bedenen tazeleyebilecekler.”

Kaynak: İNDERGİ

Share
2 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.