Yaşam Alanlarında Stilin Tanımı Değişiyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Yaşam Alanlarında Stilin Tanımı Değişiyor

İmza attığı tasarımlarla her zaman özgün anlayış yaratmayı başaran Loda Mobilya, izlediği felsefeyle dekorasyon normlarına yön veriyor.


İmza attığı tasarımlarla her zaman özgün anlayış yaratmayı başaran Loda Mobilya, izlediği felsefeyle dekorasyon normlarına yön veriyor.

Detaylarla farkı hissettiren Loda, modern ve minimal formda hayat bulan İmpress kanepe ile sıradanlığa meydan okuyor.
Çizgi üstü bir tasarım, cesur bir tercih…
Güçlü bir estetik anlayışı ve sınırların ötesinde bir bakış açısıyla tasarlanan İmpress kanepe, tercih edilen dizayn diliyle klasikleşmiş kanepe algısının dışında yer alıyor. Keskin hatlarına yumuşak bir geçiş sağlayan zarif tasarımıyla yaşam alanlarında bir yıldıza dönüşüyor.

Daha çok hayat, daha çok işlevsellik fikriyle oluşturulan İmpress kanepe, ince estetik anlayışının yanı sıra fonksiyonel yönüyle de şaşırtıcı bir etki bırakıyor. Geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunan İmpress, konforlu minderleriyle de bu rahatlığın bir parçası olmayı başarıyor.

Detaylarla farklılaşan İmpress’i yüksek standartlı kılan diğer bir özelliği ise kusursuz işçiliği… Birinci sınıf kumaşların incelikle döşenmesiyle hayat bulan İmpress kanepe, aynı zamanda zengin renk seçeneği sunuyor. Bu anlamda hem salonlarınız hem de oturma odalarınız için güçlü bir seçenek oluşturan İmpress, renklerin hakimiyetinde dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Üstelik sofistike pirinç ayaklarıyla rafine bir tavır sergileyen İmpress kanepe, tercihini özgün ve cesur tasarımlardan yana yapanlar için çarpıcı bir alternatif sunuyor. 

Share
551 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.