Ya Yapın Ya da Araziyi Verin | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

19 Temmuz 2019

Ya Yapın Ya da Araziyi Verin

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ilk 100 günün raporunu açıkladı. Tugay,”Karşıyaka’ya stat yapılmayacaksa arazi geri verilsin. Bunun dışında ara bir çözüm yok” ifadelerini kullandı

GÖREV sürecinde 100 günü tamamlayan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bu süreçte hayata geçirdikleri proje ve hizmetleri anlattı. Başkan Tugay, “3 ayda 43 milyon lira borç ödedik, mali disiplini sağladık. Bu dengeyi koruyarak, Karşıyakamızın gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak proje ve yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

TUGAY, “Karşıyaka Stadı yapılacak. Çevrede oturan vatandaşların açmış olduğu ve geçmişte Büyükşehir Belediyesinin dahil olduğu bir dava var. O alan stat yapılmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığına devredilmiş. Bu projeyi yapması gereken kurum bakanlık ve ihaleyi TOKİ’ye bırakmış. Biz Karşıyaka Spor Kulübü ile bu konunun takipçisiyiz. Stat yapılmayacaksa arazi geri verilsin. Bunun dışında ara bir çözüm yok” dedi.

Kaynak: Yenigün

Share
48 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.