Vera Serisi İle Sıcak Mekanlar | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Vera Serisi İle Sıcak Mekanlar

Çanakkale Seramik, tekstil ve çimento dokusunu taşıyan Vera serisi ile modern renkler ve yumuşak romantik tonların mükemmel uyumunu mekanlara yansıtıyor.

indergi-canakkale seramik vera serisi

Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirdiği ürünlerle büyük beğeni kazanan Çanakkale Seramik, yeni serisi Vera ile son dönem trendlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Yumuşak renklerin karakteristik dokusuyla birleştiği mat fon karoları, varla yok arası dokusuyla mekanlara /yaşanmışlık hissi veriyor. Serinin ‘patchwork’ dekorları da mekanlara hareketlilik katıyor.

Hareketli yüzeylerden ve zeminde desen kullanımından hoşlananlara hitap eden Vera serisi, ‘patchwork’ dekorlu yer karosu seçeneği ile hem konutlarda hem de kafe ve restoranlarda sıcak atmosferler yaratıyor.

Vera serisinin kemik ve bej renklerinde üretilen 30×60 cm ebatlı rektifiyeli duvar karoları ve dekorlarının yanı sıra, 45×45 ve 60×60 cm alternatifleriyle üretilen fon karosuyla aynı dokuya sahip sırlı granit yer karoları, stil sahibi mekan isteyenlere hitap ediyor.

Share
852 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.