Vaillant’tan Yüksek Tasarruflu Şık Kombi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Vaillant’tan Yüksek Tasarruflu Şık Kombi

Vaillant ecoTEC Pure: Verimli, yüksek tasarruflu, uzun ömürlü ve şık

indergi_Vaillant'tan Yüksek Tasarruflu Şık Kombi1Kombinin mucidi Vaillant, 143 yıllık köklü bir geçmişiyle pazara sunduğu yeni tam yoğuşmalı kombi ecoTEC Pure ile yoğuşmalı kombi ailesini genişleterek fark yaratmaya devam ediyor. Vaillant, ecoTEC Pure ile kullanıcılarına farklı alternatifler sunarken, ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı başarıyor.  Tüketiciler Vaillant yoğuşmalı kombi seçenekleri ile konforun ve tasarrufun keyfini sürüyor.

ecoTEC Plus, ecoTEC Pro ve ecoFIT Start’dan oluşan yoğuşmalı kombi ailesini ecoTEC Pure ile genişleterek 4 farklı modeliyle tüketicilere yoğuşmalı kombi alternatifi sunan Vaillant, sektörde önümüzdeki dönemde hayata geçmesi beklenen ve sadece yoğuşmalı kombi satışına izin veren ErP (Enerji İle İlgili Ürünler) regülasyonuna hazır olmasıyla da dikkat çekiyor.

Ailenin yeni üyesi ecoTEC Pure, yüzde 108’e varan enerji verimliliği ile kullanıcı ekonomisine katkıda bulunurken, 2 farklı kapasite seçeneği, modern ısıtma teknolojisi, uzun kullanım ömrü sağlayan paslanmaz çelik eşanjörü, üstün sıcak su performansı ve şık Vaillant tasarımı ile öne çıkıyor.

 

Share
606 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.