Vaillant Tüketici Club Üyeleri Kazanıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

31 Mayıs 2017

Vaillant Tüketici Club Üyeleri Kazanıyor

Vaillant Tüketici Club’ün Aydın Nazillili üyeleri, kullandıkları ürünleri çevrelerine tavsiye ederek yeni müşteri kazandırdıkları için altın ile ödüllendirildi.

indergi_Vaillant Tüketici Club Üyeleri Kazanıyor1Tüketici Club üyeleri, Efegaz Mühendislik’te düzenlenen ve Vaillant Türkiye İzmir Bölge Şefi Kemal Sezer,  İzmir Bölge Satış Mühendisi Hamza Salih Özönerli, İzmir Bölge Tüketici Club Sorumlusu Ceylan Tutal, Efegaz yetkilileri ve Tüketici Club üyeleri katıldığı törenle hediyelerini aldı.

Törende bir konuşma yapan Kemal Sezer, tüm tüketicilere Vaillant ailesinin genişlemesine sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür etti.  Sezer,  “Tüketici Club üyelerimizin ürünleri kullandıktan sonra tavsiye etmeleri hem ürünlerimizden hem de satış sonrası hizmetlerimizden memnun kaldıklarının bir göstergesidir”  dedi.

Vaillant Türkiye’nin yüzde yüz tüketici memnuniyeti sağlamak amacıyla 1994 yılında hayata geçirdiği Vaillant Tüketici Club’e tüm Vaillant kullanıcıları ücretsiz olarak üye olabiliyor. Türkiye’ye özgü olan Vaillant Tüketici Club’ün Türkiye genelinde 370.000’i aşkın üyesi bulunuyor. Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerini tavsiye ederek yeni müşteri kazanılmasını sağladıklarında puan kazanıyor ve bu puanlarıyla  çeşitli armağanlara sahip oluyor.

Share
605 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.