Vaillant Tüketici Club Kazandırıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Vaillant Tüketici Club Kazandırıyor

Vaillant Tüketici Club’ün Bartın üyeleri, kullandıkları ürünleri çevrelerine tavsiye ederek yeni müşteri kazandırdıkları için altın ile ödüllendirildi. Tüketici Club üyeleri, Ericekli Doğalgaz’da düzenlenen ve Vaillant Türkiye Ankara Bölge Satış Mühendisi Emre Buyrukçu, Ankara Bölge Tüketici Club Uzmanı Nilüfer Erdoğan, Ericekli Doğalgaz yetkilileri ve Tüketici Club üyelerinin katıldığı törenle hediyelerini aldılar.

indergi-vaillant tuketici club kazandiriyon

Törende konuşma yapan Vaillant yetkilileri, tüm tüketicilere Vaillant ailesinin genişlemesine sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür ettiler ve “Tüketici Club üyelerimizin ürünleri kullandıktan sonra tavsiye etmeleri hem ürünlerimizden hem de satış sonrası hizmetlerimizden memnun kaldıklarının bir göstergesidir” dediler.

Vaillant Türkiye’nin yüzde yüz tüketici memnuniyeti sağlamak amacıyla 1994 yılında hayata geçirdiği Vaillant Tüketici Club’e tüm Vaillant kullanıcıları ücretsiz olarak üye olabiliyor. Türkiye’ye özgü olan Vaillant Tüketici Club’ün Türkiye genelinde 370.000’i aşkın üyesi bulunuyor. Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerini tavsiye ederek yeni müşteri kazanılmasını sağladıklarında puan kazanıyor ve bu puanlarıyla çeşitli armağanlara sahip oluyor.

Share
365 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.