Türkiye’nin ilk akıllı otoyolu cebinizde! | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

03 Nisan 2018

Türkiye’nin ilk akıllı otoyolu cebinizde!

OTOYOL A.Ş mobil uygulaması sayesinde sürücüler, otoyol boyunca trafik yoğunluğunu takip edebilecek, trafik akışını engelleyecek özel durumlardan haberdar olacak.

OTOYOL A.Ş mobil uygulaması sayesinde sürücüler, otoyol boyunca tralik yoğunluğunu takip edebilecek, trafik akışını engelleyecek özel durumlardan haberdar olacak. Acil bir durumda doğrudan uygulama içinden Acil Yardım Merkezine ulaşıp hızlı yardım talep edebilecek sürücüler, telefonlarının konum bildirimi seçeneğini açtıkları ve uygulamaya telefon numaralarını kaydettikleri takdirde Türkiye’nin en uzun akıllı otoyolu İstanbul – İzmir Otoyolu, uygulamaya aldığı OTOYOL A.Ş. mobil uygulaması ile kullanıcılarını çok daha hızlı ve anlık bilgilendirecek.

Otomatik bildirimle hayat daha kolay
Uygulamanın en önemi faydası ise, sürücülerin telefonlarının bildirim alma seçeneğini açmaları ve plakalarını uygulamaya kaydetmeleri halinde alacakları otomatik bildirimlerle ihlalli (ödemesiz) geçişlerden anında haberdar olmaları ve cezaya girmemek için otomatik tahsilatı beklemeden yine uygulama üzerinden ödeme yapma imkânına kavuşmaları..

Share
268 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.