TÜGİK İş Zirvesini Mehmet Şimşek Açacak | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

TÜGİK İş Zirvesini Mehmet Şimşek Açacak

Türk iş dünyasının en geniş kapsamlı çatı kuruluşlarından biri olan Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, geleneksel hale gelen ve bu yıl 7. kez düzenlenecek olan Tügik İş Zirvesi 2018 Programını, 29 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirecek.

Bünyesinde, 72 dernek, 8 federasyon ve tam 500 farklı sektöre mensup 10 bine yakın üyeyi barından Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, Tügik İş Zirvesi 2018 etkinliğiyle, kendi alanlarında büyük başarı öykülerine imza atmış iş dünyası liderlerini üyeleriyle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

30 Mart Cuma Günü Saat 14:30’da Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açılış konuşmasıyla başlayacak zirvenin ilk gün oturumunda, BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Anadolu Efes Baş Antrenörü Ergin Ataman ve Arzum Mutfak Ürünleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, 31 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek ikinci gün oturumunda ise NEF İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, ZEN Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün ve REYSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, iş yaşamlarına dair deneyimlerini Tügik üyeleriyle paylaşacaklar.

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu her yıl düzenlediği iş zirveleriyle ekonomiye ilişkin bilgi ve öngörülerini güncellerken, iş dünyası için rol model olarak kabul edilen girişimcilerin kendi ağızlarından aktardıkları tecrübelerle üyelerinin kariyerlerine ışık tutmaya çalışıyor. Aynı zamanda her iş zirvesi, devlet ve özel sektörün bir araya gelerek Türkiye’miz yararına bir sinerji oluşturdukları buluşmalara sahne oluyor.

Yine bu güzel amaç ve beklentiler doğrultusunda gerçekleştirilecek olan Tügik İş Zirvesi 2018 Programımıza katılımınızdan büyük onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla…

YER: TİTANİC HOTEL, ANTALYA BELEK

AÇILIŞ TARİH: 30 MART CUMA

SAAT:14:00

Share
582 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.