TOKİ Trabzon Projesi İçin Teklifler 22 Mart’ta | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

13 Mart 2018

TOKİ Trabzon Projesi İçin Teklifler 22 Mart’ta

TOKI Başkanı Turan, Trabzon Pelitli projesi kapsamında inşa ettikleri 41 iş yerini’ Açık Artırma Yöntemi’ İle satışa sunacaklarını açıkladı. 

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKI), Trabzon Ortahisar’ın Pelitli Mahallesi’ndeki prestij projesi inşası devam ediyor. TOKİ Başkanı Ergün Turan, Pelitli projesi kapsamında inşa ettikleri 41 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sunacaklarını açıkladı. Sosyal konut üretiminin yanı sıra konut dışı alanlarda da yatırım projeleri yürüttüklerini belirten Turan ‘TOKI olarak birçok ilimizde yeni sanayi siteleri, ticaret merkezleri inşa ediyoruz” dedi.

KOBİ’leri tek çatı altında topladıklarını söyleyen Turan “Böylelikle üretimde verimliliğin artmasını, istihdama ve bölgesel gelişime katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Turan, alıcıların, Trabzon’da büyüklükleri 357 m2 ile 1.069 m2 arasında olan iş yerlerine 1.608.000 TL’den başlayan fiyatlarla,
yüzde 50 peşinat ve 12 ay vade ile sahip olabileceğini söyledi.

CANLI YAYINLA DA TEKLİF 
Müzayedenin 22 Mart 2018 Perşembe günü saat 14:00’te Trabzon Hamamizade Ihsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini söyleyen Turan, müzayede de canlı yayınla tekliflerin de verilebileceğini belirtti.
Vatandaşların en temel gereksinimi olan barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında yeni yerleşim alanları kurduklarını ve onlarca konut projesini hayata geçirdiklerini vurgulayan Turan, “Konutun yanı sıra okul, kreş, sağlık ocağı, ticaret merkezi, cami ve kültürel tesis gibi öncelikli ihtiyaçlar arasında bulunan yapılar ile nitelikli alt yapı ve peyzaj uygulamalarını da hayata geçiriyoruz.” diye konuştu.

Share
250 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.