Temizlik Kağıdında Dev Fuar İstanbul’da | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

19 Ağustos 2018

Temizlik Kağıdında Dev Fuar İstanbul’da

Türkiye Temizlik Kağıdı Sektörünü bir araya getiren Tissue World İstanbul 2018, bu yıl 4-6 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’nde gerçekleştiriliyor.  Kongre bu yıl dünyanın en büyük kağıt makinası üreticisi Valmet’ten bir konuşmacı ağırlıyor.

Türkiye Temizlik Kağıdı Sektörünü iki yıl arayla bir araya getiren Tissue World İstanbul Kongresi, bu yıl dünyanın en büyük kağıt makinası üreticisi Valmet’ten bir konuşmacı ağırlıyor.

Valmet İsveç’ten etkinliğe katılan Valmet EMEA Satış Direktörü Björn Magnus, “Proses Geliştirme, Enerji ve Maliyet Tasarrufu” konulu panelde bir konuşma yapacak.

Türkiye Temizlik Kağıdı Sektörünü bir araya getiren Tissue World İstanbul 2018, bu yıl 4-6 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’nde gerçekleştiriliyor.

“Türkiye: Temizlik Kağıdı Dinamikleri, Yeni Pazarlara Doğru İlerliyor” temasıyla düzenlenecek olan uluslararası etkinlik, Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika’dan sektör paydaşları ve katılımcıları İstanbul’da buluşturacak.

Temizlik kağıdı sektörüne özel düzenlenen konferansa konuşmacı olarak, Almanya, Avusturya, Finlandiya, İtalya, Birleşik Krallık ve ABD’den önemli sektör firmalarının yetkilileri katılacak. Konuşmacılar arasında yer alan Valmet İsveç’ten EMEA Satış Direktörü Björn Magnus da bir sunum gerçekleştirecek. “Advantage Teknolojilerinin bir kombinasyonu, kuruluk, ürün ve üretim kalitesinde nasıl artış sağlar” başlıklı sunumunda Magnus, esnek Advantage ViscoNip pres teknolojisinin, temizlik kağıdı üretim sürecinde sağladığı kurutma enerjisi tasarrufu, hacim, yumuşaklık ve homojenlikteki artışı anlatarak, mevcut uygulamalardan örnekler sunacak. Yeni temizlik kağıdı tesislerinde standart haline gelen Advantage ViscoNip teknolojisi, data analizi, performans optimizasyonu ve uzaktan erişim için Endüstriyel Internetin gelişmiş özelliklerine sahip Valmet DNA platformu ile tamamen entegre olarak çalışıyor.

Yirmi yıldır Valmet’te görev yapan Magnus, Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kuzey Afrika’da Temizlik kağıdı makinaları satışından sorumlu olarak, bu bölgedeki Valmet satış ekibinin liderliğini yürütüyor.

 

Share
694 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.