Tekstilden Sonra Gayrimenkulde de Çadır Günleri Başladı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Tekstilden Sonra Gayrimenkulde de Çadır Günleri Başladı

Bugüne kadar tekstilde, perakendede yapılan indirimli çadır günleri gayrimenkul sektörüne de sıçradı. Sektördeki ilk uygulamayı Sinpaş Yapı Ankara’da hayata geçirdi. Çankaya’daki Altınoran projesinde son daireleri yüzde 30 indirimle almak isteyenler çadırlara akın etti.

indergi-gayrimenkulde cadir gunleri

 

Sinpaş Yapı’nın Altınoran projesinde başlattığı ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ kapsamında ilk kez %30 indirim sağlanan kampanya 10 – 26 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. İlk günden Ankaralıların dikkatini çeken kampanya bir seferlik düzenlendiği için ev sahibi olmak isteyenler Altınoran’da sıraya girdi. Ankaralılar verilen fırsattan çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik “Çadır günleri fırsatlarını tüketiciler yakından bilir. Bugüne kadar tekstilde, perakendede çadır günleri yapıldı ancak bu kampanyayı gayrimenkul sektörüne taşımak, her zaman yenilikçi kimliğiyle fark yaratan Sinpaş Yapı’ya kısmet oldu. Konut almak için en uygun fırsatları bekleyenler, bu kampanya ile çok mutlu oldu. Kampanya başlar başlamaz, yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Bu nedenle Ankaralılara, fırsatı kaçırmamak için ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ediyoruz. Çadır Günleri kampanyamız, sadece Ankara Çankaya’da yer alan Altınoran projemizi kapsayacak. Altınoran Çadır Günleri, sektörde ilk kez uygulanan bir satış yöntemi olduğu için bizim kadar, vatandaşlarımızı da çok heyecanlandırıyor.”dedi.

indergi-tekstilden sonra gayrimenkulde cadir gunleri basladi

Çok yoğun ilgi gören Altınoran’da son %5 oranındaki evlerimizi de sahiplerine teslim ederek, bir an önce yeni projelerimize odaklanmak istiyoruz. Bu nedenle hem fırsatın büyüklüğü hem de sınırlı sayıda konut kaldığı dikkate alındığında, konut sahibi olmayı düşünenleri Çadır Günleri’ne mutlaka bekliyoruz. Ankaralılara ‘Bu fırsat kaçmaz’ diyoruz. Altınoran’daki ayrıcalıklarla dolu yaşamda yerini almaya karar verenlere yüzde 30 indirim fırsatının yanı sıra Sinpaş Yapı’ya özel birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Altınoran’da son dairelerimizi satışa çıkartıp bitireceğiz, ev almak için en iyi kampanyayı bekleyenler, Çadır Günleri’nde hayallerinin de ötesinde fırsatlarla karşılaşıyor.

Gayrimenkul sektörünün tarihine geçecek kampanyada Sinpaş Yapı Altınoran projesinde ilk kez yüzde 30 oranında indirim sunuyor ve bu fırsat 10 – 26 Mart tarihleriyle sınırlı olacak.

indergi-sinpas altinoran panorama

indergi-sinpas altinoran panorama

Altınoran Proje Künyesi:

Proje ismi :Altınoran

Firma :Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya – Oran

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut Adedi : 2.647

Metrekare Aralığı : 81 ile 500 m²

Fiyat Aralığı : 320,400 TL – 3,235.100 TL (Peşin + Kampanya indirimli, KDV hariç)

Teslim Tarihi : Yaşam Başladı

Share
545 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.