Sur Yapı 1083 Konutu Teslim Ediyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Mart 2018

Sur Yapı 1083 Konutu Teslim Ediyor

Bölgelerine değer katan Bursa Nilüfer’de yer alan Marka Rezidans ve AVM, Sultanbeyli’de yer alan İlkbahar 1. Etap ile Güneşli ’de yer alan Mirage Rezidans ve Çarşı projeleri ev sahipleriyle buluşuyor. Sur Yapı, Bursa ve İstanbul’daki üç projesinde 1083 bagımsız bölümün teslimlerine başladı

Sur Yapı, İstanbul ve Bursa’da yer alan üç projesinde teslimlere başladı. Anadolu Yakası’nın gelişen yerleşim merkezi Sultanbeyli’de yer alan İlkbahar 1. Etap projesinde 308 bağımsız bölümü Kasım ayı itibariyle teslim etmeye başladı.

Kuzey ormanlarının yanı başındaki İlkbahar 1. Etap, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelere de bir adım uzaklıkta… Üçüncü köprü güzergahında konumlanan proje, planlanan metro hattının hayata geçmesi ile Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara kolay ulaşım imkanı sağlayacak. İlkbahar 1 projesi, inşaatı tamamlanan ve kısa bir süre sonra hizmete girecek olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne 200 metre, 100 dönümlük üniversite alanına da 300 metre mesafede yer alıyor.

Sur Yapı projeleri ve kamu yatırımlarıya bölgenin çehresi değişecek!

Aynı bölgede yer alan İlkbahar 2. Etap ve Gölbahçe Evleri projelerinde ise satışlar devam ediyor. Bölgedeki üç projenin tamamlanmasıyla 800 konutluk bir cazibe merkezi oluşacak. 3. Köprü, yaklaşık 3 bin personelli ve 400 yatak kapasiteli devlet hastahenesi ile 100 dönümlük üniversite alanına komşu konumda olan Sur Yapı projeleri bölgenin çehresini değiştirecek.

Lüksün Bursa’daki yeni simgesi Marka Rezidans ’ta teslimler başladı!

Bursa’nın kalbi Nilüfer’de inşa edilen Marka Rezidans ve AVM’nin geçtiğimiz Mayıs ayında açılan alışveriş merkezinden sonrarezidansteslimleri de Ocak ayı itibariyle başladı. Sosyal tesisleri, dağ manzarası,içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer aldığı alışveriş merkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline şimdiden geldi.650 milyon dolar yatırım değerine sahip Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi…

Sur Yapı Mirage Rezidans ’ta “Prestiji Yaşamak“…

Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Güneşli ‘de yer alan Sur Yapı Mirage Rezidansta da Kasım ayı itibariyle teslimler başladı. Daha önce inşa ettiği Corridor projesiyle bölgeye değer katan Sur Yapı, Mirage Rezidans ve Çarşı projesinde 3 blokta 342 rezidans ve 60 dükkanın teslimatını gerçekleştiriyor.

Güneşli ’de inşa edilen Mirage Rezidans, gösterişli mimarisinin yanı sıra bloklar altında yer alan alışveriş caddesiyle sakinlerine ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilme imkânı sağlıyor.

Share
305 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.