Su Baskınları İstanbul’da Tadilat Taleplerini Artırdı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Su Baskınları İstanbul’da Tadilat Taleplerini Artırdı

Hizmet sektörünü internete taşıyan ve pratik çözümler sunan Armut, mevsim normallerinin dışında seyreden hava koşulları ve ani hava değişimlerinin hizmet taleplerini artırdığına dikkat çekti. Geçtiğimiz salı günü yaşanan fırtına, şiddetli yağış ve neden olduğu sel baskınlarının acil tadilat ve temizlik hizmetlerine olan ihtiyacı yüksek oranda artırdığı görüldü. İstanbulluları etkileyen aşırı yağış sonrası çatı tadilatında %300 talep artışı olurken, laminant döşeme ve temizlik taleplerinde de önemli artışlar yaşandı.

indergi_Su Baskınları İstanbul’da Tadilat Taleplerini Artırdı1Ev hizmetleri alanında milyonlarca kişiye çözüm sunan Armut’un yetkilileri mevsim normallerinin dışında seyreden hava değişimlerinin acil tadilat ihtiyacını artırdığına dikkat çekti. 7/24 erişilebilen, sahip olduğu geniş hizmet ağı sayesinde her türlü tamir, tadilat ve temizlik ihtiyacı başta olmak üzere 2000’i aşkın kategoride 130 bini aşkın güvenilir hizmet verene erişim sağlayan Armut.com, acil durumlarda da en hızlı çözüme ulaşmak isteyenlerin başvuru noktası oluyor.

Geçtiğimiz salı günü İstanbul’da yaşanan şiddetli yağışın ardından oluşan hasar sonucunda Armut.com’a gelen taleplerde yaşanan ani artışı örnek gösteren Armut yetkilileri, sadece birkaç saat içinde çatı tadilatında %300, parke laminant döşemede %55 ve temizlikte %11, talep artışı görüldüğünü açıkladı. Fırtına, şiddetli yağış ve neden olduğu sel baskınlarının artık her mevsimde yaşanabildiğini belirten yetkililer, bu nedenle tamir ve tadilat gerekliliklerinin ertelenmemesinin önemine dikkat çekti.

Share
275 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.