Şişecam Web Sitelerine Başarı Ödülü | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

27 Mart 2018

Şişecam Web Sitelerine Başarı Ödülü

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, yenilenen kurumsal internet siteleriyle Interactive Media Awards 2017’den 4 ödülle döndü. Topluluk şirketlerinden Düzcam, Kimyasallar, Cam Ambalaj ve Fritz web siteleri profesyonel hizmet ve otomotiv kategorilerinde üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en köklü sanayii kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, Düzcam, Kimyasallar, Cam Ambalaj ve Fritz web sitesiyle Interactive Media Awards 2017’de profesyonel hizmet ve otomotiv kategorilerinde üstün başarı ödülünün sahibi oldu.

Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Şişecam Topluluğu’na ait 4 web sitesi üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Interactive Media Awards (IMA), web sitesi tasarlama ve geliştirme alanında en yüksek mükemmellik standartlarını ödüllendirmek amacı ile düzenleniyor. Yarışma genel olarak, projelerin tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarının değerlendirilmesi üzerine kurgulanıyor. Tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli tarayıcılara uyum kriterleri ele alınarak değerlendiriliyor.

Şişecam Topluluğu’nun web siteleri ayrıca pazarlama ve iletişim alanındaki en prestijli uluslararası ödül programı olan ‘Communicator Awards’dan 5 ödül, interaktif ve kreatif medya sektörünün en prestijli yarışması olan Horizon İnteraktif Ödülleri’nde de 3 ödül almıştı.

Share
213 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.