Sevgililer Gününde ‘Pırlanta’ Gibi Projeler

11 Şubat 2019 - 10:04

Sevgililer Günü’ne hazırlanan konut ve AVM projelerinin kampanyaları ile dikkat çekiyor. Buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini bilenlere yüzük hediyesi, sevgililere özel indirimler bu yıl 14 Şubat’ta sevgilileri bekleyen ilginç etkinlikler…

Sur Yapı Marka AVM

Sur Yapı Marka AVM “Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir?” etkinliğiyle Sevgililer Günü’nde, dev bir buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin eden ziyaretçilerini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. 50 TL ve üzeri alışveriş yapanların katılmaya hak kazanacağı etkinlikte, 9 Şubat tarihi itibarıyla tahminler alınmaya başlanacak. Doğru tahminde bulunan Sur Yapı Marka AVM ziyaretçilerinden biri, buz kalıbının tam ortasında bulunan pırlanta yüzüğün sahibi olacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, Sevgililer Günü kapsamında “Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir?” sorusuna en yakın cevapları arıyor. Büyük bir buz kalıbının tam ortasında bulunan pırlanta yüzüğü kazanmak için buzun kaç saatte eriyeceğini doğru tahmin eden ziyaretçilerinden biri Sevgililer Günü’nü taçlandıracak unutulmaz bir mutluluk yaşayacak.

Bursalılar için alışveriş çeşitliliğinin yanı sıra hem bilimsel ve kültürel aktiviteler hem de sürpriz etkinliklerle odak noktası olan Sur Yapı Marka AVM’de 9 Şubat tarihi itibarıyla tahminler alınmaya başlanacak. Etkinliğe, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Görsel bir şölen de yaşatacak dev buz kütlesinin erime anı, Sur Yapı Marka AVM içindeki -1.katta tüm ziyaretçilerin seyrine ve tahminlerine açık olacak.

Elite Concept

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda konumlanan projesi Elite Concept ile sevenleri “ev”lendiriyor. Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatan Şua İnşaat, 14-28 Şubat tarihleri arasında yeni bir yuva kurmak veya evini yenilemek isteyen çiftler için yüzde 14 indirim, 48 ay sıfır faiz ve kişiye özel ödeme planı uyguluyor. Ayrıca proje sakinlerinin aidatlarını da 2 yıl boyunca şirket bünyesinde karşılıyor.

Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim markalı projelerinden Elite Concept, merkezi konumu, İstanbul’un dört yanına hakim manzarası ve yüksek kalitesi ile elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Elite Concept, Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim sayılı projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Avcılar İnşaat

İzmir’de yeni konut projeleri hayata geçirmeye devam eden  Avcılar İnşaat  Sevgililer Günü’ne özel olarak yeni bir kampanyaya başladı. Bornova’da hayata geçiriği Avcılar Caddebostan projesinin satışlarına devam eden Avcılar İnşaat 14 Şubat’a özel olarak 0,79 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuyor. Bornova Avcılar Caddebostan projesinde 202 adet daire yer alıyor. Projenin arsa alanı 6 bin metrekare olarak belirlendi.

2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projenin teslimleri bu yılın Haziran ayında gerçekleştirilecek.

AND Gayrimenkul

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da inşa ettiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de Sevgiler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 11-17 Şubat arasında geçerli olacak kampanyada peşin alımlara özel yüzde 20 indirime ek olarak Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim uygulanıyor. Kişiye özel 100’den fazla ödeme planı ve şirket içi vadelendirme seçenekleri de sunulan kampanyadan faydalananlar ayrıca 5.000 TL değerinde mobilya veya market alışverişlerine özel hediye çekinin de sahibi oluyor.

 

    Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

    © 2014 İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi Tüm Hakları Saklıdır.