Seramikte Cersaie Heyecanı Başlıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

03 Eylül 2018

Seramikte Cersaie Heyecanı Başlıyor

Dünya seramik sektörünün önemli fuarlarından Cersaie Fuarı 24 Eylül’de İtalya’da yapılacak. Türk firmalarının da katılım gösterdiği fuarda, inovatif ebatları ve zengin tasarımları ile uluslararası klasmanda varlık gösteren Bien Seramik ve Bien Banyo en yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Her yıl İtalya’nın Bologna Şehri’nde düzenlenen ve yapı sektöründe dünyanın en geniş kapsamlı fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı, 24-28 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İddialı tasarımları, yenilikçi ürünleriyle seramik sektörünün dikkat çeken markası Bien, 2018 yeni büyük ebatlı karoları, ödüllü koleksiyonlarından örnekler ve ıslak zeminlere yönelik üretim yapan Bien Banyo’nun yeni ürünleriyle Cersaie Fuarı’nda yerini alacak.

Dünyanın en büyük platformlarından olan, sektör profesyonellerini, mimar, müteahhit ve tasarımcıları bir araya getirecek olan Cersaie’de, Bien 192 metrekarelik bir alanda zengin ürün gamını profesyonellere tanıtacak.

BİEN, EN YENİ BÜYÜK EBATLARIYLA FUARDA

Yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı bir kez daha gözler önüne serecek olan Bien Seramik, mermer, beton, doğal taş, ahşap ve konsept seramiklerinin yanı sıra üstün teknolojisi ile sektöre kazandırdığı ürünlerle de fuarda boy gösterecek.

Bien Seramik’in fuarda özellikle vurgulayacağı konsept ürünler arasında; yeni üretmeye başladığı 60x180cm, 120x120cm ve 100x100cm büyük ebatlı teknik porselen karo koleksiyonları olacak.

Ayrıca 40x120cm duvar karoları ve 60x120cm teknik porselen karo koleksiyonları da fuarda tanıtılacaklar arasında.

Bien Banyo da ıslak zeminlere yönelik ürün grubunu tanıtacak. Bien Banyo fuarda öne çıkaracağı Hermes, Lucca ve Flat armatür serilerinin yanı sıra yeni banyo ve mutfak armatür serileri, vitrifiye serileri, mutfak bataryaları ve duş kolonlarının da tanıtımını yapacak.

Bien, fuarda 19. Holde C72 – D71 standında ürünlerini sergileyecek.

Banlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.

Share
381 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.