Seramiksan 2017 Koleksiyonu Fuarda | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Seramiksan 2017 Koleksiyonu Fuarda

Kusursuz üretim teknolojisi ile tasarımı bir araya getirerek ürün yelpazesini her geçen gün genişleten Seramiksan, güçlü AR-GE çalışmaları sonucu imza attığı zenginleştirilmiş ürün gamını 29. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

indergi-seramik fuari-seramiksan

8-12 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan Se­ra­mik Ban­yo Mut­fak Fu­arı’n­da Seramiksan, özel tasarımlarının yer aldığı 2017 koleksiyonuyla Salon: G 01/ 2-5 Giriş Karşısı’nda yer alacak.

Seramiksan’ın 2017 koleksiyonunda yer alan Türkiye’de ilk defa üretilen unglazed porcelain (sırsız porselen) ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 60X60, 60×120 ve 120×120 büyük ebatlarının ihtişamını sergileyeceği bu ürünler özellikle çok yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlandı. Üstün teknolojisi ile ürettiği mat, parlak ve full lappato ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen bakteri barındırmayan ürünler de 29. Unicera Fuarı’nda yerini alıyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretme kapasitesine sahip Seramiksan, doğaya duyarlı su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergileyecek.

indergi-seramiksan

Sektörün en önemli fuarına katıldıklarını belirten Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Unicera, genişleyen sunum alanı, artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla her yıl daha da etkili olmaya devam ediyor. Özellikle Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği bir platform olan Unicera’ya yurt dışından da ilgi oldukça yoğun oluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu yenilikçi ürün gamımızla ziyaretçilerimizi karşılayacağız. 2017 Unicera Fuarı’na katılmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da sektörün ilklerini ve yeniliklerini sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerimize sunacağız.” dedi.

Share
1055 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.