Sefa İnşaat’a Türk Kızılayı’ndan 3 Altın Madalya | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

15 Haziran 2017

Sefa İnşaat’a Türk Kızılayı’ndan 3 Altın Madalya

Yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen ödül töreni bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı Türk Kızılayı’nın ödül töreninde 2016 yılında yapmış olduğu bağışlarla Sefa İnşaat,3 altın madalyanın sahibi oldu.

indergi-sefa insaata Türk Kızılayından 3 altın madalya

Türkiye’de ve dünyada yürüttüğü insani yardım faaliyetleriyle birçok işe imza atan Türk Kızılayı kendisini destekleyen markalara minnettarlığını düzenlediği ödül töreniyle gösterdi. Gelenekselleşen ödül töreniyle bağışçılarına plaket ve altın madalya sunan Türk Kızılayı’nın bu yılki ödül töreni 11 Haziran Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı organizasyonla gerçekleşti.

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sefa İnşaat da 2016 yılında yapmış olduğu bağışlar nedeniyle 3 altın madalyayla ödüllendirilmeye layık görüldü. Düzenlenen gecede ödülleri Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Asuman Öztürk, Süleyman Öztürk ve Sefa Öztürk aldı.

Yardım faaliyetlerine bağışlarıyla destek veren işadamları, sanatçılar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve gazetecilerin ağırlıkta olduğu yaklaşık bin 250 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği ve ödül töreninde bağışçılar altın madalyalarına kavuştu.

2016 yılında yapmış oldukları bağışlarla altın madalya almaya hak kazanan Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, Türkiye’de ve dünyadaki yardıma ihtiyacı olan insanlara Türk Kızılayı ile ulaşmaya çalıştıklarını vurguladı.

Öztürk “Sosyal sorumluluklarının farkında ve bilincinde olan Sefa İnşaat olarak üzerimize düşen görevlerimizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında yardıma ihtiyaç duyan insanlara tek başımıza ulaşmak gerçekten oldukça zor. Bu nedenle de Türk Kızılayı’na bağış yaparak doğru ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz.

Bağışların nereye gideceğini takip etmek için kurulan sistemle açık ve şeffaf bir şekilde çalışmalar yürütülüyor. Türkiye’de ve dünyada her bağışın gerçek ihtiyaç sahibi insanlara güvenle ulaştığını görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor.

2016 yılında yapmış olduğumuz bağışlarla ödüle layık görülmek ayrıca gurur verici. Sefa İnşaat olarak Türk Kızılayı’na bağışlarımız devam edecektir, çevresine ülkesine ve dünyaya duyarlı bütün insanları bağış yapmaya davet ediyorum” dedi.

 

Share
379 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.