Satış Ofisi Ayağınıza Geliyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Satış Ofisi Ayağınıza Geliyor

3D uygulama sayesinde, yurt dışındaki gayrimenkul yatırımcıları, Türkiye’deki markalı konut projelerini, internet üzerinden gezebilecek…

indergi-satıs ofisi ayagınıza geliyor

 Sayfalarında markalı konut projelerinin 3 boyutlu modellerini sergilemeye başlayan internet sitesi, yurt dışındaki gayrimenkul yatırımcılarına, projeyi oturdukları yerden gezdirecek. “Uygulama ile müşteriyi satış ofisine getirmeden önce, projeyi müşterinin ayağına götürmeyi amaçlıyoruz.” diyen 3DKonut.com yöneticisi Aybars Görpe, çok yakında başta İstanbul, İzmir ve Ankara’daki önemli markalı konut projelerinin 3 boyutlu görüntülerini ziyarete açacakları bilgisini verdi. Şu anda sitelerine yurt dışından en çok ilginin Körfez bölgesi ile Almanya ve Rusya’dan olduğunu belirten Görpe, bu ülkeleri sırasıyla ABD, Hollanda İngiltere, Fransa ve Azerbaycan’ın takip ettiğini söyledi.

Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen uygulama ile markalı konut projelerini 3 boyutlu sergilemeye başlayan 3DKonut.com, başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük metropollerde gayrimenkul sahibi olmak isteyen, fakat yurt dışında bulunduğu için, projeye erişim imkanı kısıtlı olan yatırımcılara, ilgi duydukları markalı konut projelerini, oturdukları yerden sanal ortamda gezme fırsatı sunacak.

indergi-satıs ofisi ayagınıza geliyor1jpg

Projeye erişimde, sınırlar ortadan kalktı!

“Yurt dışı ziyaret istatistiklerine göre en çok ilgi Körfez Bölgesi, Avrupa ülkeleri ve Rusya’dan” diyen Aybars Görpe, 3DKonut.com ziyaretçisinin %90’ının gerçek alıcı olduğunu belirtti. Bunun, ziyaretçilerin sitede geçirdikleri zamana bakarak anlaşılabildiğini söyleyen Görpe “Ziyaretçilerimiz, sitede ortalama 40 dakika kalıyor ve bu süre içinde onlarca projeyi oturduğu yerden gezebiliyor. Çok yakında çok daha fazla proje 3 boyutlu olarak sergileniyor olacak” dedi.

Share
361 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.