Sanayi Devleri İstanbul’da Buluşacak | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

06 Ağustos 2018

Sanayi Devleri İstanbul’da Buluşacak

Almanya menşeli Deutsche Messe’nin İstanbul’da düzenlediği Uluslararası WIN Eurasia Fuarı’nın 26’ncısı 14-17 Mart 2019’da gerçekleştirilecek. Global pazarda faaliyet gösteren çok uluslu şirketler, 360 derece dijital dönüşüm trendleri için İstanbul’da buluşmaya hazırlanıyor. 

Uluslararası arenanın en büyük fuar organizatörlerinden Almanya menşeli Deutsche Messe’nin İstanbul’da düzenlediği Uluslararası WIN Eurasia Fuarı’nın 26’ncısı 14-17 Mart 2019’da gerçekleştirilecek. Global pazarda faaliyet gösteren çok uluslu şirketler, 360 derece dijital dönüşüm trendleri için İstanbul’da buluşmaya hazırlanıyor.
En son 2017 yılı Mart ayında 22 ülkeden yaklaşık bin 800 katılımcı firmayı, Türkiye dahil 146 ülkeden 75 bin 368 ziyaretçi ile buluşturan uluslararası 25’inci ‘WIN Eurasia’ Fuarı, 2019 yılında da 360 derece imalat sanayinin dijital dönüşümde belirleyici platformu olmaya aday.

Gerek katılımcıların gerekse ziyaretçilerin Endüstri 4.0’a dair tüm bileşenleri tek platformda bulmasına olanak sağlayan fuar, yarattığı katma değerli iş bağlantılarının yanı sıra, ‘Endüstri 4.0 Festival Alanı’ başta olmak üzere, sektöre dair fuar bünyesinde yer alan Özel Alanlar konseptiyle de sadece Türkiye’den değil, kürsel ölçekten çok uluslu imalat sanayi oyuncularının ajandalarında şimdiden ziyaret edilecek fuarlar listesinin başında yer alıyor.
Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistem, fuarda yer alacak. Uluslararası firmaların; robot, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri yanı sıra network platformlarının da sergileneceği fuarda, Endüstri 4.0 konsepti ile Türkiye’nin sanayicilerinin ürün, hizmet ve teknoloji yatırımları yer alacak. Ziyaretçiler otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik ve katmanlı üretim gibi teknolojik gelişmeleri yakından deneyimleme imkanı bulabilecekler.

Share
600 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.