Sadelikteki Şıklık Bahçelere Taşınıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Sadelikteki Şıklık Bahçelere Taşınıyor

Fonksiyonelliği ve kaliteyi estetikle buluşturan bahçe mobilyaları markası L’unica, yalın tarzını dış mekanlara da yansıtmak isteyenlere Belçikalı Oasiq’in şeffaflığı, hafifliği ve modülerliğiyle öne çıkan Riad köşe takımını sunuyor. 

L’unica çatısı altındaki dünyaca ünlü Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq’in 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonunun öne çıkan parçalarından Riad köşe takımı, sadelikteki şıklığı bahçelere taşıyarak yalın tarzların temsilcisi oluyor.

Antrasit, beyaz ve pastel yeşil olmak üzere üç renkte tasarlanan Riad köşe takımı, yumuşak kavislere sahip delikli alüminyum çerçeveler, tik ağacından yuvarlak kolçaklar ve su geçirmez lüks minderlerin göz alıcı buluşmasını bahçe, balkon ve teraslara taşıyor.

Modülerliğiyle fark yaratan ve mükemmel orantılara sahip olan Riad köşe takımı, altı farklı oturma modülü sayesinde ihtiyaca ve isteğe göre ister iki kişilik kanepe ister kalabalık gruplar için köşe takımı olarak kullanılarak oturma alanlarını sınırsızca kişiselleştirme imkanı tanıyor.

indergi-lunica riad koleksiyonu

Şeffaflığı ve hafifliği ön planda tutan Riad köşe takımı, dış mekanlarda da evdeki konforu arayan açık hava tutkunlarının dinlenmesi ve kaliteli zaman geçirmesi için keyifli bir ortam sunuyor.

Uzun yıllar boyunca bahçelerin gözdesi olacak Riad köşe takımı, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroomundan temin edilebiliyor.

Share
583 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.