Riva’da 2.8 Milyarlık Düşler Vadisi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

18 Ekim 2018

Riva’da 2.8 Milyarlık Düşler Vadisi

Galatasaray’ın Riva arazisine yapılacak proje tanıtıldı. ‘Düşler Vadisi Riva’da villalar 1-5 milyon lira arasında.

EMLAK Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilecek ‘Düşler Vadisi Riva’ projesi tanıtıldı. Projeyi yapan Yılmaz İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, “Villaları yatay bir şekilde tasarladık. Projemizde okul ve cami de olacak. Toplamda 2.8 milyar liralık bir yatırım yapacağız. Arazimiz bin 157 dönüm. Büyük ilgi var ancak henüz satışlara başlamadık. Villa fiyatları 1 milyon 69 bin lirayla 5 milyon lira arasında değişiyor” diye konuştu.

207 BİN METREKARESİ ORMAN
Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş de, “Bir milyon 157 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleşecek olup, 207 bin metrekarelik kısmı orman alanı olacak. Doğal yaşamı ve doğal mimariyi öne çıkartan çalışma gerçekleştirdik. Güzel bir proje oldu” dedi.

GALATASARAY Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ise, “Galatasaray hiçbir zaman hiçbir yerde beleşe konmadı, dişiyle, tırnağıyla bugünlere geldi. Burada Galatasaray ilkokulunun olmasını arzu ediyoruz” dedi. Cengiz, Riva ve Florya projelerinden en az 1 milyar lira gelir beklediklerini de söyledi.

Share
261 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.