Radore’dan Sunucu Kiralamada Fırsat | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

03 Şubat 2017

Radore’dan Sunucu Kiralamada Fırsat

 

Radore, aylık kiralama ücreti 515 TL olan üstün performanslı Dell PowerEdge R410’u yıllık taahhüt ile kullanıcılara 399 TL’ye sunuyor

indergi-sunucu kiralama

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, son teknoloji ürünü sunucuları en uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Projelerini, kendilerine ait paylaşımsız sunucularda barındırmak isteyen kullanıcılar, Radore’nin sunucu kiralama (dedicated server) kampanyasıyla aylık kiralama ücreti 515 TL olan çift işlemcili Dell PowerEdge R410’u, KDV dahil 399 TL’ye alabiliyor.

Tüketiciler, gelişmiş işlem gücüne ve yüksek performansa sahip Dell PowerEdge R410’a, yıllık kiralamalarında benzersiz bir fiyata sahip olabiliyor. Stoklarla sınırlı olan kampanyaya ayrıca 100 Mbit/s internet erişimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Yapılandırılabilen, paylaşımsız ve kotasız internet erişimli (100 Mbit/s) hizmet, son teknoloji ürünü sunuculardan oluşuyor. Meydana gelebilecek donanım problemlerine karşı tüm sunucular garanti kapsamında olup, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 6 saat içinde garantili donanım değişikliği yapılabiliyor.

Share
579 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.