‘Prime Suites’ le Otel Konforu | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Ağustos 2017

‘Prime Suites’ le Otel Konforu

Güvenli ve lüks konut projelerine imza atan Babacan Holding’in Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği projesi ‘Prime Suites’, Kemerburgaz Üniversitesi’ne komşu olması sebebiyle yatırım yapmak isteyen üniversite öğrencileri ve aileleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Tapuların hemen teslim edildiği projeden sıfır peşinatla aylık 1.950 TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olmak mümkün.

İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu üzerinde Babacan Holding imzasıyla hayata geçirilen ‘Prime Suites’ özel üniversitelere komşu olmasıyla özellikle yurtlarda kalmak istemeyen öğrenci ve ailelerinin dikkatini çekiyor.

indergi-Prime Suites otel içten

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Otel konforunda rezidans konseptine sahip ‘Prime Suites’ projemizde teslimler devam ediyor. Çocukların öğrencilik süresince kendi evinde kalmasını isteyen ve geleceğe kazançlı yatırım yapmak isteyen aileler projemize yoğun ilgi gösteriyor. Bölgenin en lüks ve en prestijli projesinde ulaşılmaz algısını kırarak hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sunuyoruz” dedi.

 Dayalı döşeli hemen teslim daireler

 ‘Prime Suites’, giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu’nda 4.500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükseliyor. İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan ‘Prime Suites’, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor.

Farklı alan büyüklüğüne sahip toplam 142 daireden oluşan projenin sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri yer alıyor.

Yaşam kalitesini yükselterek ev rahatlığı ile otel konforunu bir arada sunan ‘Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebilir.

Share
643 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.