Panasonic’ten Usta İşi Teknoloji | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Panasonic’ten Usta İşi Teknoloji

Dünyaca ünlü marka PANASONIC, profesyonel el aletlerinde de ustalığını gösteriyor. EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi ile mükemmel performans sunuyor. PANASONIC’in yeni ürünü;klima kurulumu, genel inşaat, döşeme, bakım ve onarım gibi konularda ustaların işini çok daha kolaylaştırıyor.

indergi-panasonicten usta isi teknoloji

Somun sıkma makineleri, büyük vidaları hızlı bir şekilde sıkmak ve somunları sıkıştırıp gevşetmek için en ideal çözüm olarak ortaya çıkıyor. Dev marka PANASONIC’in geliştirdiği yeni EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi ise farklı özellikleri ile beklentilerin ötesine geçiyor.

Ürün, yüksek performanslı 4.2Ah Li-Ion akü seti ile birlikte yüksek performans sağlıyor. Şarj edildiğinde 55 dakika gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanılabilirken, 70 dakikada tamamen şarj oluyor. Sadece 2,6 kilo olduğu için de çalışırken gücünüzü korumanıza yardımcı oluyor.1/2″ yuvarlak vidalama, elektrik hızı kontrolü, elektrikli fren, LED ışık, kayış kancası ve tersine çevrilebilir olması gibi özellikler kullanım konforu sağlıyor. EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi’nde 470Nm ile yüksek güç ve “Twin Hammer” yapısı sayesinde kompakt boyutta öne çıkıyor.  Ana iç çekiç ve alt dış çekiç kombinasyonu aynı zamanda titreşimi de azaltıyor.

VİKO by PANASONIC, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.

Share
730 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.