Osram’dan Yeni DL 50 LED Ürün | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Osram’dan Yeni DL 50 LED Ürün

Aydınlatma çözümleri geliştiren OSRAM, yeni DL 50 LED dış mekân aydınlatma armatürleri yelpazesi ile şehirlerdeki tüm uygulamalar için aynı tasarımla doğru aydınlatma çözümünü sunuyor

OSRAM’ın yeni DL 50 LED ürün yelpazesi görsel olarak tatmin edici aydınlatma çözümlerinin tasarımı ve uygulaması için yeni fırsatlar sunuyor. Sistem tutarlı bir tasarım yaklaşımına sahip yüksek kaliteli aydınlatma armatürlerini içeriyor. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek işlevsellik ve uyumlu şekilde koordine edilmiş bir tasarıma sahip.

indergi-osram yeni urun

Bir örnek tasarım görünümüyle yeni DL 50 LED, ışığın ve çekici bir genel şehir görünümünün kalitesini yansıtıyor. Sistem, geniş yolların, yerleşim alanlarının, meydanların ve parkların planlanmasını ve tasarımını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Ürün gamı çeşitli ışık dağılımları ve renkleri ile farklı kontrol seçeneklerine sahip direk üzeri ve yandan girişli aydınlatma armatürleri ile katener (sarkıt) tip armatürlerden oluşuyor. Geniş yollar için katener tip aydınlatma armatürlerine ek olarak, ürün portföyüne dar yollar için bir katener versiyon da eklendi.

DL 50 LED tasarımı mütevazı karakteri ve klasik, yuvarlak biçimi ile kolay tanınır. Düşük konstrüksiyon yüksekliği ve dengeli oranları, özellikle armatür ile dekoratif konsolun birleşiminde göze çarpan yüksek bir estetik kalitesini yansıtıyor.

Yeni CLO 2.0 Sürümü

OSRAM daha önceki ışık akışı izleme işlevini geliştirerek şimdi patentli CLO 2.0 sürümü formunda yeni nesil bir sabit ışık akışı sunuyor. Bu, şehir aydınlatmasının güvenilirliğine ve ömrüne doğrudan katkı yapan yeni hesaplama parametrelerini içeriyor.

Yenilikçi çözüm rüzgâr ve sıcaklık gibi mevcut ve eski çevresel etkenleri dikkate alarak, bu etkenlere dayanan daha hassas ışık akışı izlenmesine olanak veriyor.

Önceden ayarlanmış ışık akışı seviyesi, hava koşullarına bağlı olmaksızın, her zaman güvenilir şekilde elde ediliyor. Bu da aydınlatmanın enerji verimliliğini maksimize ediyor, ilgili tüketim maliyetlerini düşürüyor ve hizmet ömrünü artırıyor.

Share
683 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.