Oda Termostatlarına Yenilik | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Oda Termostatlarına Yenilik

Danfoss Isıtma, hidronik döşemeden ısıtma ve aktüatörlü diğer ısıtma çözümleri için Danfoss IconTM yeni 230 volt oda termostatları serisini piyasaya sunuyor.

Danfoss Icon Programmable 088U1020 RDanfoss, IconTM modeliyle döşemeden ısıtma pazarında oda termostatlarına yeni bir tasarım standardı getiriyor. Nötr beyaz renkli dokunmatik ekranı sayesinde bir lamba anahtarı görünümünde olan ve kullanılmadığında ekranı sönen ürün, böylece iç mekân piriz çerçeveleri ile uyumlu hale geliyor.

Danfoss Türkiye Isıtma Segmenti Direktörü Serhan Günel: “Ürünle birlikte gelen çerçeveyi bir piriz çerçevesi ile değiştirdiğinizde Danfoss IconTM oda termostatı sadece iç mekâna uyum sağlamakla kalmayacak, onunla bütünleşecek” dedi.

Danfoss IconTM 230 volt gücünde termostatlar serisinin sıva üstü ve sıva altı kuruluma uygun iki modeli mevcut. Sıva altı modelin boyutları 80x80x11mm olup tüm standart elektrik bağlantı kutularına uyum sağlıyor. Sıva üstü modelin boyutları 86x86x25 mm olup bir bağlantı kutusunun üzerine veya bağlantı kutusu yok ise doğrudan duvara monte edilebiliyor.

Programlanabilir, ekranlı ve çevirmeli oluşuyla her tür çalışmaya uygun üç farklı modeliyle öne çıkan termostat, simgesel tasarımı ve kolay çalışmasıyla dikkat çekiyor.

Share
2140 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.