My City Hotel’e Konuklarından Ödül | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

04 Şubat 2019

My City Hotel’e Konuklarından Ödül

Ağaoğlu Şirketler Grubu iştiraki olarak İstanbul’da business otel konseptinde hizmet veren Ağaoğlu My City Hotel, 2018 yılı Booking.com ‘Konuk Değerlendirmeleri’ Ödülü’ne layık görüldü.

İnternet üzerinden oda satışı bakımından dünya lideri marka olan booking.com Ümraniye’de yer alan Ağaoğlu My City Hotel’i ödüllendirdi. Misafirlerin kişisel deneyim ve değerlendirmeleri ile yapılan oylamada Ağaoğlu My City Hotel, 8.4 puan ile en yüksek puan alan otellerden biri olarak “Konuk Değerlendirmeleri Ödülü”ne layık görüldü.
Konfor ve rahatlığın en üst seviyede tutulduğu Ağaoğlu My City Hotel, misafirlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan 75 standart, 16 superior, 22 süite ve 1 adet engelli, olmak üzere toplam 114 oda ile hizmet veriyor. Ağaoğlu My City Hotel, kalite yönetim sistemini başarıyla tamamlayarak ISO 9001 belgesine layık görüldü. Otel, ayrıca turizm sektörünün önemli bir yapı taşı olan otellerdeki gıda güvenliği açısından büyük önem taşıyan ISO 22000-HACCP belgesi de sahip.
Ağaoğlu Turizm Grup Başkanı Murat Türker ödüle ilişkin yaptığı açıklamada, Booking.com’da yabancı misafirlerin deneyim ve değerlendirmelerinin önemini vurgulayarak, “Yabancı misafirlerimiz tarafından Uluslararası standartlarda takdir edilmeyi önemsiyoruz. Konuk değerlendirme puanımız her geçen yıl artıyor. Sunduğumuz hizmetin takdir edilmesi sonucu böyle bir ödülü almaktan mutluluk duyuyoruz. Ağaoğlu My City Hotel ekibi olarak benzer başarılara ulaşmak için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: Yeni Çağrı

Share
714 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.