Müstakil İsteyenlerin Tercihi Prefabrikler | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

10 Temmuz 2019

Müstakil İsteyenlerin Tercihi Prefabrikler

Karmod’un gerçekleştirdiği anket verilere göre, klasik sistemle üretilen konutların inşa aşamasında yaşanan uzun süreçler, tüketiciyi beklentilerine kısa sürede daha iyi cevap veren hazır prefabrik çelik evlere yöneltiyor

Karmod verilerine göre, müstakil konut sahibi olmak isteyenler, prefabrik çelik evleri tercih ediyor. Şirketin peryodik olarak gerçekleştirdiği anket verilere göre, klasik sistemle üretilen konutların inşa aşamasında yaşanan uzun süreçler, tüketiciyi beklentilerine kısa sürede daha iyi cevap veren hazır prefabrik çelik evlere yöneltiyor.

Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, ‘Karmod Ev’ konseptiyle tüketici beğenisine sundukları konutlarını kısa sürelerde başka ustalara gereksinim duymadan kurulum gerçekleştirdiklerini belirterek, evlerindeki yalıtım üstünlüğünden uzun ömürlü kullanıma kadar çok sayıda öne çıkan özelliğinin de ayrı bir cazibe oluşturduğunu vurguladı.
Özellikle müstakil ev yaptıracaklar için prefabrik çelik evin en doğru tercih olduğunun altını çizen Yüceer, şunları kaydetti: 

Kullananlar memnun
“Uzun ömürlü kullanımdaki Karmod Evlerimizi köy, şehir, dağ, bayır demeden Türkiye’nin hangi ilinde olarsa olsun kendi ekiplerimizle kurulumunu gerçekleştirerek müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz müşterilerin tercihinde önemli etken. Düzenli olarak yaptığımız müşteri memnuniyet anketlerinde, özellikle Anadolu’da ev yaptırmak isteyen müşterilerimiz klasik yapı modelinde uzun süren inşaat süreci ve usta bulamama gibi sorunları bizimle paylaşıyorlar. Hazır ev sistemiyle ev sahibi olmaktan çok memnun olduklarını ifade ediyorlar.” 

Isı yalıtım değeri yüksek
Karkod’un prefabrik çelik evlerinde ısı yalıtım değerlerinin klasik tuğlalı binalara göre daha yüksek olduğunu vurgulayan Yüceer, “İklim bölgesine göre ekstra uygulamalarımızla yalıtımı daha mükemmel seviyeye çıkartabiliyoruz. Yapı güvenliğimiz deprem bölgelerindeki kullanımları daha da güvenli kılıyor. Ekiplerimizle evin kurulumuyla beraber kapı ve pencerelerini, ana şebekeye bağlanabilecek şekilde elektrik ve su tesisat sistemlerini, iç ve dış boyamasını gerçekleştirerek müşterilerimizin kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: INDERGİ

Share
2 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.