HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

Modern Yaşam Alanlarında Beton Hakimiyeti - İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

Modern Yaşam Alanlarında Beton Hakimiyeti

10 Temmuz 2019 - 17:36

İç mekanlarda endüstriyel stilin popülerleşmeye başlaması ile brüt beton görünümlü duvar ve zeminler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi oldu.

Yaşam alanlarına yalın bir görünüm sunan brüt beton, 2019 yılı dekorasyon trendleri arasında. Seramiksan’ın antrasit ve grinin birçok tonunun yer aldığı brüt beton görünümlü porselen karo serileri, 120×120, 60×120 ve 60×60 santimetre ebat alternatifleri sunan Urban, Cement, Petra, Neostone sade yüzey dokularıyla betonun dayanıklı yapısını yaşam alanlarıyla buluşturuyor. 

Mermerin gücü tartışılmaz
Bu yılın yükselen trendi olan mermer, damarlı görünümü ve çarpıcı renkleriyle iç mimaride öne çıkan malzemeler arasında yer alıyor. Seramiksan’ın mermer görünümlü porselen karo serileri, stil sahibi banyolar yaratıyor. 2019 yılının öne çıkan dekorasyon trendlerinden olan mermeri, şık ve etkileyici tasarımlarla yeniden yorumlayan Seramiksan’ın 120×120, 60×120 ve 60×60 santimetre olarak farklı ebatlarda sunulan Black Marble, Ephesus, Bergama, Calacatta Marmi, Emperador ve Castelo porselen karo serileri büyük ebat avantajı ve daha az derz kullanımı ile mekanlarda bütünlük hissi oluşturuyor. 30×90, 30×60 ve 25×50 santimetre farklı ebat seçenekleri bulunan Victorian, Lasa, Orion, Gris, Alves, Rio, Santana duvar karosu serileri ise ışıltılı dekor, motif ve rölyef seçenekleriyle zengin döşeme alternatifleri sunuyor.

Kaynak: INDERGİ

    Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

    © 2014 İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi Tüm Hakları Saklıdır.