Miniklerin Hayalindeki Kombiler | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Miniklerin Hayalindeki Kombiler

Vaillant Group Türkiye çalışanlarının çocukları arasında düzenlenen geleneksel Vaillant Group Türkiye resim yarışmasının ödülleri, Bozüyük’te düzenlenen törenle verildi.

Vaillant Group Türkiye çalışanlarının çocukları arasında her yıl düzenlenen geleneksel resim yarışmasında dereceye giren 9 öğrenci, DemirDöküm Bozüyük Fabrikası’nda düzenlenen etkinlikte ödüllerini aldılar.

indergi_Miniklerin Hayalindeki Kombilerİlköğretim öğrencilerine açık olan ve yaş gruplarına göre üç kategoride düzenlenen yarışmaya katılan 163 çocuğun “Hayalimdeki Kombi” konulu çizimleri, resim öğretmeni Songül Esin Erol tarafından değerlendirildi. Yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncüleri çeşitli hediyeler ile ödüllendirildiler. Yarışmada dereceye giren minikler ödüllerini Vaillant Group Türkiye Ceo’su Alper Avdel’in elinden aldılar.

Vaillant Group Türkiye yöneticileri, çalışanlar ve ailelerinden oluşan 900 kişinin katıldığı etkinlik sabah saatlerinde yapılan fabrika gezisi ile başladı. Gün boyu süren etkinlikte yüz boyama, çuval yarışı, sihirbaz gösterisi düzenlenerek, miniklerin ve ailelerinin hoşça vakit geçirmesi sağlandı.

Share
427 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.