Maslak 1453’e 13Döner Lezzeti | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Maslak 1453’e 13Döner Lezzeti

Yeme-içme sektörünün yepyeni markası 13 Döner, Haziran ayında Ağaoğlu Maslak 1453’te kapılarını açıyor. 13 Döner, etini Balıkesir, baharat ve diğer malzemelerini de kendi yörelerinden getirterek doğal ve taze lezzetleri misafirlerine sunacak.

Uzun bir aradan sonra iş hayatına hızlı bir dönüş yapan İş Kadını Sedef Mercan, 13 Döner’de misafirlerine lezzet ve kaliteyi aynı anda sunmayı amaçlarken; temiz, ferah ve farklı bir konsept sunarak vazgeçilmez bir lezzet olmayı hedefliyor. Yeme içme sektörüne ilk kez girecek olan 13 Döner, Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarından olan döneri, kullandığı et ve baharatların farklılığıyla çok daha iddialı bir lezzet haline getirerek döner severlerle buluşturacak. PAGE Mimarlık’tan Onur Sayın’ın mimarisini yaptığı 13 Döner, lezzetinin yanı sıra konseptiyle de adından söz ettirecek.

Sedef Mercan: “Maslak 1453 ‘ün İstanbul’da son zamanların sosyal yaşam merkezi haline gelmesiyle ilk olarak markamızı burada misafirlerimizle tanıştırmak istedik. Maslak 1453’te sunulacak olan hizmet ve yemek kalitesinde bir başka döner restaurantının olmaması bizim 13 Döner’i açmamızı sağlayan önemli etkenlerdendir. Sonuç olarak ilk kez gireceğimiz bu sektörde en iyisini sunarak kalıcı olmak ve emin adımlarla ilerleyip bir yıl içerisinde 2. şubemizi açmayı planlıyoruz.” dedi.

Share
189 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.