MarYapı'dan 'film'gibi tatil | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

MarYapı’dan ‘film’gibi tatil

Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezlerinden biri haline getiren Mar Yapı, sinema kampanyasına, Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmi ile start verdi.

 İstanbul genelinde C’inemaximum ile anlaşan Mar Yapı, ‘G’ sırasından bilet alan sinemaseverler arasında yapılacak çekilişle Şanghay, Dubai ve Bodrum’da çift kişilik tatil hediye edecek.

Sinema kampanyasının lansmanını gazetecilerle paylaşan Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, kampanyanın bir yıl süreceğini açıkladı.

Özkök, sözlerini şöyle sürdürdü: “Öncelikli olarak Divan’ın Bodrum’daki, Rotana’nın Dubai’deki ve Wanda’nın Shanghai’daki otellerinde tatil ile başlayacak olan hediyelerimiz yılsonunda Yoo markasının yaratıcılarından Philippe Starck imzalı bir sürpriz ile sonuçlanacak. Şimdiden yaklaşık 5 bin sinemasever kampanyamıza katıldı.”

Bu yılki yatırım planlarından da bahseden Münir özkök, “Yakın dönemde Küçükçekmece Sefaköy’de bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. İzmir’de bir ‘G’ projesi hayata geçirmeye hazırlanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Share
662 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.