Marshall Talihlisi Belli Oldu! | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

08 Ocak 2019

Marshall Talihlisi Belli Oldu!

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall, kullanıcılarının hayatına da renk katan kampanyalarına devam ediyor.

Marshall’ın 10 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında yürüttüğü 4 mevsim maceraya davet eden kampanyanın kazananı belli oldu. Bu tarihler arasında Marshall’ın 4 Mevsim koruma kalkanı sağlayan Akrikor ürünlerini alanlar 4×4 değerindeki çekilişe katılma hakkı kazandı. 9 Kasım tarihinde Milli Piyango huzurunda yapılan çekiliş sonucu bir kişiye 4×4 VW Amarok Highline, 4 Kişiye Samsung S9, 40 kişiye ise Marshall ürünleri hediye edildi.

VW Amarok kazanan talihliye aracı, Şentürk bayide düzenlenen etkinlik ile teslim edildi.

Marshall Hakkında:

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel dünya çapında 80’den fazla ülkede, 65 bin çalışanı ile tüm tüketici ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor .

Share
94 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.