Kurumsal Hediyelerde Şık Çözümler | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Kurumsal Hediyelerde Şık Çözümler

Kurumlar için özel günler, özel etkinlikler özel hediyeler yaratmayı da gerektirir. Royalbreed sunduğu seçeneklerle kurumların özel hediye ihtiyaçlarını karşılıyor..

Moda her geçen gün kendini yenilerken , binlerce marka size kendini beğendirmeye çalışırken, çılgın, klasik ya da nostaljik akımlar her sezon başka bir kimlikle  hayatınıza girerken, siz hala kendinize uygun modeller bulamıyor olabilirsiniz. Çünkü siz özelsiniz, farklısınız öyle hissediyorsunuz…Kendinize özel, hayalinizdeki  gömleği arıyorsunuz , hatta onu kesiyor biçiyor, zevkinize uygun hayalinizde siz dikiyorsunuz, “Ben olsam şuraya bir cep dikerdim , şu manşetler keşke modelde olsa “ demiyor musunuz ?

Ya da kurum olarak özel günlerde, özel etkinliklerde özel hediyeler aramıyor musunuz?

 İşte size sihirli bir adres ; www.royalbreed.com.tr !

Bu adresle hayalinizdeki gömleği yaratmak sadece 15 dakika !

Hayalinizdeki gömleği tasarlamak ve ona sahip olmak çok kolay !Royalbreed  ; size özel tamamen sizin tasarımınız gömlekleri size sunuyor.

Artık  tasarıma geçebilirsiniz . Gömleğinizin kumaşını seçmekle işe başlıyorsunuz, tüm kumaşlar %100 pamuk olduğu için içiniz daha da rahatlıyor. Beden ölçünüzü nasıl alacağınız konusunda da link yardım ediyor. Hayalinizdeki modelinizi yaratmaya başladınız bile …

Ondört  çeşit yaka, altı çeşit cep (tek yada çift cepli ), beş çeşit ön patlar, beş çeşit etek, on çeşit manşet ve dört çeşit sırt modeli ile beğendiğinizi seçiyorsunuz.

Aslında gömleğinizin yaka içine, cep üstüne veya manşete birde yazı ilave etseydiniz ne güzel olurdu. Yüreğinizden geldiği gibi  ne yazdırmak istiyorsanız renk ve nereye yazılmasını karar verdikten  sonra sahip olmak istediğiniz ve hayalinizde tasarladığınız gömleğiniz hazır !

Son aşama kendinizi daha da özel hissetmenizi sağlıyor… Gömleğinizin size gelmek için yolcuğa çıkmadan önceki  paketlenme aşaması  ve  özel ahşap kutusu ile buluşması ile sona eriyor. Kutunuza ne yazılsın ve ne renk kurdele ile bağlansın? Yaratıcılığınızın  ve hayal ettiklerinizin size  bu kadar özel bir sunumla gelecek olması  sizi heyecanlandırdı değil mi ?

Evet ; gömleğiniz üç gün içinde size teslim edilmek üzere hazır !

Royal Breed ; aksesuar konusunda da sizi yalnız bırakmıyor.925 ayar gümüş  kol düğmeleri ile size özel harflerle gömleğinizi süslemenizi  de sağlıyor.

Royal Breed ; sizinle başlayan bu özel beraberlikte her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Kilo aldınız yada kilo verdiniz , sizin  yeni ölçülerinize göre ayarlıyor , yıpranan gömleğinizi  çok seviyorsunuz , Royalbreed sizin için yeniliyor.

Hayal edin ve tasarlayın !

Royal Breed hayal ettiğiniz gömleğe sahip olmanız için sizi bekliyor….

Royal Breed Tel : 0212 401 06 47     www.royalbreed.com.tr    murat.genc@royalbreed.com.tr

 

Share
1968 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.