Kordsa Türkiye Markasına Değer Katanlar Arasında | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Kordsa Türkiye Markasına Değer Katanlar Arasında

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen markalarının buluştuğu Marka Türkiye 2017’de Kordsa “Marka ve İhracat Desteği” kategorisinde ödül aldı.

Sabancı Holding iştiraklerinden Kordsa, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen markalarının kesişme noktası olan Marka Türkiye 2017 kapsamında düzenenlenen “Türkiye Markasına Değer Katanlar ve Turquality Ödülleri”nde “Marka ve İhracat Desteği” kategorisinde ödül aldı. Ödüller; markalaşma yolunda Türkiye’ye ilham verecek, değer katacak markaların yaptığı işler değerlendirilerek dağıtıldı.

indergi_Kordsa Türkiye Markasına Değer Katanlar ArasındaKordsa CEO’su Ali Çalışkan, ödülle ilgili olarak: “Türkiye’nin global markaları arasında olmaktan ve ülkemizi tüm dünyada temsil etmekten gurur duyuyoruz. Kordsa bugün Türkiye’den tüm dünyaya teknoloji ihraç ediyor. 44 yıllık lastik güçlendirme tecrübemize kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojilerini de ekledik. Bu sayede Kordsa ‘Güçlendirici’ kimliği ile global pazarda güçlü konumunu devam ettiriyor. Geçtiğimiz ağustos ayında devreye aldığımız Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi ile Türkiye’den dünyaya artık sadece lastik güçlendirme teknolojileri değil, kompozit teknolojileri de ihraç eder hale geldik. Bu sayede dünyada daha fazla alanı güçlendirmeyi sürdürürken Türkiye’ye değer katmaya devam edeceğiz.”

Share
455 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.