Köpük Ürün Portföyü Genişledi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

09 Temmuz 2019

Köpük Ürün Portföyü Genişledi

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun, endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Weber, 63 ülkede 10.000 çalışanı, 200’e yakın üretim tesisi ile farklı kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ediyor.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, beklentilere yönelik, kaliteli ve güvenilir çözümler üreten Weber, yeni ürünlerle zenginleştirdiği webermastik ve köpük portföyü sayesinde beton, doğal taşlar, seramik, metal, ahşap gibi farklı yüzey özelliklerine ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor.

webermastik ve köpük portföyüne yeni dahil olan akrilik mastik ürünleri mükemmel boşluk doldurma ve boyanabilme özellikleri ile öne çıkarken,webersilikonize akrilik standart akrilik mastiğe göre daha esnek yapısıyla boyanabilirlik ve esnekliği bir arada sunuyor.

Yeni weber silikon banyo özellikle ıslak hacimler için geliştirilen formülüyle kararmaya karşı standart silikonlardan daha uzun süreli bir dayanım sağlıyor. Portföye yeni katılan bir diğer ürün weber silikon nötrkürlenme esnasında asit açığa çıkarmadığı için metal yüzeylerde ve aynalarda korozyona neden olmadan güvenle kullanılabiliyor.

Portföyünün yeni ürünlerinden poliüretan köpükweberfoam,hacimce yaklaşık 40 kata kadar genleşerek boşlukları mükemmel şekilde doldurup güvenli bir yalıtım sağlıyor. weberfoam FR ise B1 sınıfı yangın dayanımı ile özellikle yangın dayanımı istenen uygulamalarda gereksinimleri en iyi şekilde karşılıyor.

Yüksek performanslı epoksiakrilat esaslı kimyasal dübel weberankraj EA standart silikon tabancalarıyla da kullanılabilen yeni ambalajı ile daha kolay uygulama sağlıyor. Anten, korkuluk, cıvata ve dübel montajı gibi daha basit işlerde kullanılan polyester esaslı weberankraj PEde portföyde yer alıyor.

Yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş çözüm önerileri ile yapı dünyasına yenilikler sunmaya devam eden Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin uygulamaları ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.

Share
3 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.