Konutta Kadınlar Günü Kampanyaları | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Konutta Kadınlar Günü Kampanyaları

Konut projelerinde kadınlar günü kampanyaları duyurulmaya başlandı, işte o kampanyalar:

Babacan Holding

Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanyasıyla da kadınları dayalı döşeli bir ev sahibi yapacak. Holding, 8- 18 Mart tarihleri arasında, projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alan kadınların dairelerini, hayalini kurdukları en lüks mobilyalarla döşeyecek. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanya hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Babacan Holding olarak sunduğumuz her kampanya ile yatırımcılarımızı sürprizlerle buluşturuyoruz. Kadınların aile, iş ve sosyal yaşamdaki aktif rolleriyle hayatımızın merkezinde yer alan duruşlarından yola çıkarak hazırladığımız kampanyamız, onları en lüks mobilyalarla donatılmış bir ev sahibi yapacak. Çünkü onların hayallerindeki evin, içinde en güzel, en lüks mobilyaların yer aldığı bir ev olduğunu biliyoruz. Babacan Holding olarak onları hayalleriyle buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz”

Şua İnşaat

 Şua İnşaat, İstanbul’un en yüksek prim vadeden lokasyonu Kadıköy Fikirtepe’de konumlanan projesi Elite Concept’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı.

Yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatı sunan mevcut kampanyasına ilave olarak 4-10 Mart tarihleri arasında konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 8 ek indirimin yanı sıra 2 kişilik yurt içi ya da yurt dışı tatil hediye eden Şua İnşaat, aynı zamanda kişiye özel ödeme planı uyguluyor.

Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim markalı projelerinden Elite Concept; 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Share
959 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.