Bu Bahar 120 Aya Kadar Faizsiz Ev İmkanı Var | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

16 Nisan 2018

Bu Bahar 120 Aya Kadar Faizsiz Ev İmkanı Var

Konut sektörüne bahar geldi. Bahar Kampanyası adı altında yeni müşteriler için sıfır faizden ‘bir odanız bizden’ e kadar değişik seçenekler sunuluyor. İşte o kampanyalar: 

 ‘120 ay faizsiz’ kampanyası

216 Yapı, Çekmeköy Taşdelen’de hayata geçirdiği projesi ‘216 Koru Plus’ta ‘120 ay faizsiz’ adıyla yeni bir kampanyaya start verdi. Buna göre; ‘yüzde 50 peşin 120 ay faizsiz’ ya da ‘yüzde 20 peşin 72 ay faizsiz’ ödeme imkanıyla ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “120 Ay Faizsiz’ adıyla başlattığımız kampanyaya göre; tamamı peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkanı bulunuyor. Ayrıca; 406 bin TL’den başlayan 2+1 daireler yüzde 50 peşin banka kredisiyle 120 ay faizsiz ödeme fırsatı ve aylık 1.695 TL’den başlayan taksitlerle alınabiliyor. Yüzde 20 peşin ödemede ise banka kredisiyle 72 ay faizsiz ödeme fırsatı bulunuyor. 3+1 daireler ise 539 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 50 peşin ödeme, banka kredisiyle 120 ay faizsiz ödeme fırsatı ve aylık 2 bin 250 TL’den başlayan taksitlerle alınabiliyor. Yine yüzde 20 peşin ve 72 ay faizsiz ödeme imkanı da bulunuyor. Kampanyamız mayıs sonuna kadar devam edecek” dedi.

60 Ay Sıfır Faiz Kampanyası

Kar Yapı’nın Pendik’te hayata geçirdiği ‘Edonia Garden’ projesinde lansmana özel ödeme koşullarından yararlanmak isteyenler için son günler… Proje, lansmana özel peşin ve banka kredili ödemede yüzde 20 indirim ve liste fiyatına 60 ay 0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçen ve 4 bloktan oluşan Edonia Garden’da iki bloğun kaba inşaatı bitti, temeli atılan diğer iki blokta da inşaat hızla yükseliyor. Daireleri 2019 yıl sonunda teslim etmeyi planladıklarını belirten Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü “İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy’de hayata geçirdiğimiz ilk konut projemiz Edonia Garden, bizim prestij projemiz. Yap-Sat şeklinde inşa ettiğimiz ve 388 konut ile 12 ticari ünite olarak planladığımız Edonia Garden’ı, lansmana özel fiyat ve fırsatlarla satışa sunmaya devam ediyoruz. Projemizde daire fiyatları ise 1+1’lerde peşin 199 bin 500 TL’den, 2+1’lerde peşin 299 bin TL’den ve 3+1’ler için peşin 435 bin TL’den başlıyor. Öte yandan; liste fiyatı üzerinden firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat 60 ay 0 faiz ödemeli kampanyamızı uyguluyoruz. Bunun yanı sıra; 4 farklı bankayla anlaştık, bu bankalardan yüzde 20 peşinat olmak üzere geri kalanı kredi olarak kullanmak mümkün olabiliyor.” diye konuştu.

‘Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor.

“0 Faizle” Bahar Kampanyası

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul’da rezidanslar, 0 faizli 84 ay 4.400 TL taksitle, ofisler ise 0 faizli 60 ay 8.800 TL taksit seçeneği ile İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor. Bahar kampanyasından faydalanan yatırımcılar konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde, benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlayan Skyland İstanbul’da ev ya da ofis sahibi olma şansını yakalıyor.

1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, ister Belgrad Ormanı’na bakmak, isterse büyüleyici İstanbul manzarasını izlemek isteyenlere göre tasarlanan Tower ResidenceSky Residence ve geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler ince detaylarla döşenmiş daireleri, sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor. 4+1’ler için dubleks seçeneği de bulunurken, 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Proje, Sky Rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam vadediyor.

Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ndan konut sahibi olmak isteyenlere ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyası ile fırsat sunuluyor. Projelerde konut satın alanlara 1+1 daire fiyatına 2+1, 2+1 daire fiyatına ise 3+1 daire sahibi olma avantajı sunuluyor. Projelerden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 25 indirim imkanı sağlanırken dileyenler 84 aya kadar vade farksız ödeme seçeneğinden de yararlanabiliyor.

Bahar mevsiminin başlamasıyla birlikte konut piyasasının yeniden hareketlendiğini belirten Kiler GYO Genel Müdürü Tarık Gürdil, “Kiler GYO olarak yeni kampanyalarımız ile kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle ertelenen talebi harekete geçirmeyi hedefliyoruz. ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ projelerimize özel başlattığımız ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyamız ile konut alıcılarına birbirinden cazip fiyat ve ödeme imkanları sunarak onların bütçelerini rahatlatacağız” dedi.

Kiptaş arazisi üzerinde yaklaşık 26 bin metrekarelik alanda inşa edilen Referans Bahçeşehir toplam 465 konut ve 34 ticari üniteden oluşuyor. Estetik mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projede, 1+1 dairelerden 4,5+1’e kadar altı farklı tipte daire seçenekleri bulunuyor. Teraslı ve bahçeli daire seçeneklerinin de yer aldığı projede, dileyenler 2+1 daire fiyatına, 3+1 daire sahibi olabilecek. Fiyatların 378 bin TL’den başladığı projede seçili 3+1 dairelerde, peşin ödemelerde yüzde 25 indirim veya 84 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Referans Bahçeşehir projesinde teslimler Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Kartal’da 31 katlı ve 24 katlı 2 blok şeklinde yükselen Referans Kartal Towers, 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Kartal sahiline yakın konumlanan Referans Kartal Towers, panoramik deniz ve adalar manzarasına hakim daireleriyle, terasta denize karşı jakuzi keyfi yapabileceğiniz özellikleriyle dikkat çekiyor.  Teslimlerin 2018 yılında gerçekleştirileceği projede, 1+1’den 4+1’ e kadar daire seçenekleri mevcut. Peşin ödemede daire fiyatlarının 289 bin TL’den başladığı projede, ayrıca 5+1’den oluşan penthouse daireler de yer alırken,  ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyası ile bu projeden ev sahibi olmak isteyenler  2+1 fiyatına 3+1 daire sahibi olabilecek.

Uludağ Manzaralı Evler

Eroğlu Gayrımenkul’un Bursa’ya değer katan projesi Harmony Towers, yatırımcıları peşinatsız 2.400 TL taksit ve hemen teslim avantajları sunan bahar kampanyasına davet ediyor. Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 1+1’den 4+1’e her türlü ihtiyaca cevap veren konutları barındıran, doğayla baş başa güvenli ve eğlenceli bir hayat sunan Harmony Towers, her dairesinde bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanına sahip bulunuyor.

Yüzde 10 Peşin Kampanyası

İnsay Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran yeni bir kampanyaya start verdi. Bahar kampanyasına göre ‘Ondörtüç Pendik’ten oturum ya da yatırım amacıyla ev almak isteyenler ‘yüzde 10 peşin, 84 ay vade ve 0 faiz’ fırsatından yararlanabilecek.

Üç farklı konut tipinin bulunduğu ‘Ondörtüç Pendik’te, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan ‘Ondörtüç Pendik’; 243 konut ve 21 ticari birimden oluşuyor. Büyüklükleri 68 ile 146 metrekare arasında değişen daire seçenekleri sunan ‘Ondörtüç Pendik’te daire fiyatları ise 1+1’lerde 251 bin TL, 2+1’lerde 333 bin TL ve 3+1’lerde ise 498 bin TL’den başlıyor.

 

 

Share
458 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.