Konut Kredi Faizi Yüzde 1.70'e İndi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

04 Şubat 2019

Konut Kredi Faizi Yüzde 1.70’e İndi

Bankaların kredi faizlerini indirmesiyle birlikte konut kredi faizleri de düşmeye başladı. Son olarak Türk Ekonomi Bankası faizini yüzde 1.70’e düşürdüğünü açıkladı.

Gökhan Mendi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi faizini yüzde 1,70’a, taşıt kredisi faizini ise 1,75’e kadar düşürdü. Böylece TEB, konut ve taşıt kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile tüm müşterileri için konut kredisi faiz oranını 120 aya kadar vadede yüzde 1,70 taşıt kredisi faiz oranını ise 48 aya kadar vadede yüzde 1,75 olarak belirledi.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şunları söyledi:

“TEB olarak konut ve taşıt sektörüne hareket kazandıracak ivmeyi, avantajlı kampanyamız ile sağlamayı hedefliyoruz. Bizim için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre en uygun çözümü üretmek çok önemli. Bu doğrultuda konut kredisi kampanyamızla müşterilerimize 120 aya kadar vadede yüzde 1,70 faiz oranı vererek, en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olurken; taşıt kredisi kampanyamızda ise 1,75’ten başlayan faiz oranı ile müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.”

Share
465 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.