Kobi'leri Dijitalleşmeye Davet Ediyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Mayıs 2019

Kobi’leri Dijitalleşmeye Davet Ediyor


TÜMSİAD, “Büyük Türkiye için Üretmeye Devam” mottosuyla dördüncü etkinliğini “Kobilerde Dijitalleşme ve E-ihracat” başlığı altında İstanbul Ticaret Odası ile birlikte gerçekleştirecek.

Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD), “Büyük Türkiye için Üretmeye Devam” mottosuyla dördüncü etkinliğini “Kobilerde Dijitalleşme ve E-ihracat” başlığı altında İstanbul Ticaret Odası ile birlikte gerçekleştirecek.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’nin “İş dünyasında dijitalleşme ve e-ihracat” hakkında önemli açıklamalarda bulunacağı panele Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sektreteri Prof.Dr. Kerem Alkin ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç de katılacak.

Açılış konuşmasını TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’ın yapacağı etkinlikteki panele katılacak olan Sefamerve CEO’su Mehmet Emin Okur, UPS Ülke Pazarlama Müdürü Engin Kolat, T-SOFT CEO’su Ömer Arıkan ve Kenetchi İnternational CEO’su Kaan Sürmeli e-ihracat deneyimlerini, şirketlerindeki uygulama süreçlerini ve başarı hikayelerini paylaşacaklar.

Movenpick Hotel’de 2 Mayıs Perşembe gerçekleşecek toplantı saat 09.30’da başlayacak.

Share
17 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.