Karaca Home, Mall Of İstanbul’da | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

06 Eylül 2017

Karaca Home, Mall Of İstanbul’da

Ev tekstili sektörünün lider markalarından Karaca Home, Mall Of İstanbul’da açtığı yeni mağaza ile ev tekstili trendlerini müşterileriyle buluşturuyor

indergi-karca home

Birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeler, havlu ve bornoz takımları ve aksesuarlar gibi geniş ürün gamıyla tüketicisine ulaşan Karaca Home, yeni mağazasını Mall Of İstanbul’da açtı. Karaca Home yeni mağazası ile sezona özel sunduğu indirimlere devam ederken sonbahar/kış koleksiyonunda yer alan yeni ürünlerini de müşterilerine sunacak. Ocak 2012’de hayata geçen ve ev tekstili sektöründe lider markalar arasında yer almayı başaran Karaca Home’un Mall Of İstanbul mağazası, 15. AVM mağazası oldu. Karaca Home’un ayrıca 1000’e yakın bayii, 50 franchise mağazası bulunuyor.

Karaca Home, The One Awards 2016’da ‘Ev Tekstili-Dekorasyonu Sektöründe Yılın En Başarılı Markası’ seçildi. 2016 International Home and Housewares Show’da sektörünün mağazacılık alanında en iyilerinin yarıştığı Global Inovasyon Ödülleri (GIA) kapsamında 25 firma arasından Martin M. Pegler Görsel Düzenleme Mükemmeliyet Ödülü’ne de layık görüldü.

Share
492 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.