Kanyon Webubble V2’ye Altın Ödül | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Kanyon Webubble V2’ye Altın Ödül

Kanyon, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) düzenlediği, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde, Kanyon’un arttırılmış gerçeklik tabanlı mobil uygulaması WeBubble’ın yenilenmiş versiyonu ‘WeBubble V2’ ile “Satış Arttırmaya Yönelik Proje” (Sales Activitaion) dalında altın ödüle layık görüldü.

indergi_KANYON WEBUBBLE V2. UYGULAMASINA ALTIN ÖDÜLKanyon’un WeBubble V2 mobil uygulaması, Kanyon misafirlerine arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile Kanyon içerisindeki puan baloncuklarını patlatarak puan kazanma imkanı tanırken, kullanıcılara biriken puanlarıyla hem restoranlardan %30 indirim fırsatı sunuyor hem de mağazalardan ödüller kazandırıyordu. WeBubble V2, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri komitesi tarafından, alışveriş merkezi içerisindeki perakende satışları arttıran en iyi ve en farklı kampanya seçilerek, “Satış Arttırmaya Yönelik Proje” (Sales Activation) kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

ICSC’nin düzenlediği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri, her yıl AVM’lerin perakende pazarlama çalışmaları alanında en başarılı ve fark yaratan kampanyalarını ödüllendiriliyor. Avrupa ve Güney Afrika’daki AVM’lerin perakende pazarlama projelerin kalitesi için belirleyici bir ölçüt olarak kabul edilen ICSC Solal Pazarlama Ödülleri, bu yıl 8 Haziran Perşembe akşamı Viyana’da gerçekleşti. Aralarında İngiltere, İtalya, İspanya, Norveç, Rusya, Polonya, Portekiz ve Danimarka’dan da projelerin olduğu,21 ülkeden 21 adayın değerlendirildiği Solal Pazarlama Ödülleri’nde Kanyon’un mobil uygulaması WeBubble V2, “Satış Arttırmaya Yönelik Proje” (Sales Activation) kategorisinde birinci olarak, en üst ödül olan Altın ödüle layık görüldü.

Share
555 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.