İzmir Mobil Sağlık Uygulamasıyla Tanıştı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

İzmir Mobil Sağlık Uygulamasıyla Tanıştı

Folkart, İzmir’de ilk defa sadece site sakinlerine sağlık alanında hizmet verecek yeni bir uygulama başlattı. Uygulama kapsamında Folkart Towers’ta yaşayanlar, artık 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda mobil sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. 

indergi-folkart saglik hizmeti

Mobil sağlık hizmetleri kapsamında, bir ambulansın sürekli olarak hazır bekletildiğini dile getiren Folkart Towers İşletme Müdürü Murathan Narlıoğlu, “Uygulama kapsamında sitede yaşayanlara yerinde küçük cerrahi müdahale, muayene ve hemşirelik hizmeti veriyoruz. Ayrıca istedikleri hastaneye nakil imkanı ve çeşitli laboratuvar hizmetlerinden de faydalanabiliyorlar. Sağlık alanında tecrübeli Acil Tıp Ambulans Hizmetleri ile ilk olarak Folkart Towers’ta başlatılan uygulama, önümüzdeki süreçte diğer Folkart projelerinde de hayata geçirilecek” dedi.

Site sakinlerinin acil durumlar haricinde de mobil sağlık hizmetlerinden faydalanabildiğini dile getiren Narlıoğlu, “Serum takma-çıkarma, laboratuvar için çeşitli örnek alınılan, radyoloji hizmetleri, EKG çekimi, damar yolu açma gibi hizmetleri de ücretsiz olarak sunuluyor” diye konuştu.

Share
496 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.