İnoksan “Kalite” ile Anılıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

11 Eylül 2017

İnoksan “Kalite” ile Anılıyor

Ürün kalitesi ve hizmet yaklaşımıyla fark yaratan İnoksan, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek adına gerçekleştirdiği araştırmayı tamamladı.

GfK tarafından bilgisayar destekli telefon anketi (CATI) yöntemiyle yapılan müşteri memnuniyeti araştırmasında; ‘Satış ve Satış Sonrası Destek’, ‘Genel Memnuniyet, ‘Ürün ve Hizmetler’, ‘Müşteri Sadakati’, ‘Genel İmaj’ gibi konular değerlendirmeye alındı. Araştırma sonuçlarına göre, memnuniyet düzeyi rakiplerine kıyasla daha yüksek olan İnoksan’ın ürünleri “kalite” kavramıyla birlikte anılıyor.

indergi-inoksan ürünler

 

Ar-Ge yatırımları, inovatif ürünleri, sunduğu satış sonrası hizmetin kalitesini artırmak için kurduğu çağrı merkeziyle sektörde fark yaratan İnoksan, aldığı geri bildirimlerle markasını daha da güçlendirmeye devam ediyor. Belli aralıklarla gerçekleştirdiği müşteri memnuniyeti araştırmasını bu yıl bağımsız araştırma şirketi GfK ile tamamlayan İnoksan, araştırma sonuçları ışığında hizmet kalitesini her zaman olduğu gibi en üst seviyede sürdürüyor.Satın alma görevlileri, üst düzey yöneticiler ve aşçılardan oluşan İnoksan kullanıcılarının katılımıyla bilgisayar destekli telefon anketi (CATI) yöntemi kullanılarak yapılan araştırmada, ‘Satış ve Satış Sonrası Destek’, ‘Genel Memnuniyet, ‘Ürün ve Hizmetler’, ‘Müşteri Sadakati’, ‘Genel İmaj’ gibi başlıklar altında önemli sonuçlar ortaya çıktı.

“Müşterilerimizin geri bildirimini çok önemsiyoruz”

Müşteri sadakatini geçen yıla göre artıran ve genel memnuniyeti yüzde 85 seviyesine çıkaran İnoksan, markasına duyulan güven ve bağlılığı sayısal verilerle de ortaya koyuyor. Araştırma kapsamında, İnoksan’ın ürünleri “kalite” kavramıyla birlikte anılırken, ürün ve hizmetlerinden memnun olanların oranı yüzde 85, ürünün kalitesini beğenenlerin oranı ise yüzde 87 olarak ortaya çıkıyor.

indergi-inoksan-Esra-Altay Batkin

Yaptıkları çalışmaların sonucunu tahlil etmek ve başarıyı sürekli kılmak için müşteri geri bildirimini çok önemsediklerini aktaran İnoksan Genel Müdürü Esra Altay Batkın, araştırma sonuçlarının yaptıkları çalışmaların karşılığı olduğunu belirtti. Batkın, “Bir Turquality markası olarak önemli projelere imza atıyor, ürünlerimizi 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesinin yanı sıra, müşterilerimiz için kolay ulaşılabilen bir marka olmak adına çağrı merkezimiz ve sürekli güçlendirdiğimiz bayi ağımızla da fark yaratıyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz müşteri memnuniyeti araştırmasının sonuçlarını da baz alarak, sektördeki öncü çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Share
728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ